Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 18 listopad 2018
Karolina Pęk i Bartosz Sułkowski zwyciężyli w II WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 18 listopada 2018 r. w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 81 zawodników (16 kobiet i 65 mężczyzn). W zmaganiach seniorek najlepsza okazała się Karolina Pęk (KS Bronowianka Kraków), natomiast Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa) okazał się najlepszy w turnieju seniorów.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
2. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
3. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
4. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
5. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
6. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
7. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
8. JANUŚ Karolina (LKS Piotrowice)
9.-12. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
17.-20. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
2. LIS Daniel (UKS Olesno)
3. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
4. BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
5. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
6. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
7. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
8. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
13.-16. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
NALEPA Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
17.-24. MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
GŁĄB Damian (Siemacha Kraków)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
25.-32. BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)
JANISZEWSKI Kamil (UKS Olesno)
PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)
33.-48. BOLEK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
PIETRAŃCZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
PIETRZAK Antoni (ULKS Lachowice)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
49.-64. TOMSIA Sławomir (LKS Kłos Olkusz)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GARYCKI Adrian (UKS Gryf Gdów)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
PIĄSTKA Michał (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
DZIEDZIC Piotr (KS Spektrum Słopnice)
65.-80. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
OLCZAK Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
KURCZYNA Łukasz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
BAŃBOR Andrzej (LUKS Skrzyszów)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)

Nieklasyfikowani:
JANUŚ Weronika (LKS Piotrowice)
TOPÓR Marzena (LKS Piotrowice)
TABOR Marcin (LUKS Skrzyszów)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
CHYC Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
KRUPA Cezary (LKS Piotrowice)
OSIKA Sławomir (KS Podwawelski Kraków)
BIAŁCZYK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)

Zawody odbyły się przy wsparciu Industrial and Commercial Bank of China (Europe) SA Oddział w Polsce.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

29.12 [Mędrzechów] Turniej Świąteczno-Noworoczny
30.12 [Gdów] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Seniorów

Zgłoszenia

II WTK Młodzików K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Seniorów K M
II WTK Żaków K M
I WTK Skrzatów K M

pozycjonowanie