Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 27 listopad 2018
Zuzanna Piekarczyk i Jan Mrugała zwyciężyli w I WTK Skrzatów PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

W dniu 25 listopada 2018 r. w Pierzchowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym z udziałem 32 uczestników (14 dziewcząt i 18 chłopców). W zawodach zwyciężyli Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice) oraz Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki i punktacja skrzatek i skrzatów.

Pełna kolejność:

Skrzatki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
3. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
4. GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
5. UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
6. PIOTROWSKA Sylwia (LKS Piotrowice)
7. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
8. GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-10. JUREK Nadia (UKS Rokicie Szczytniki)
ŚWIĄTEK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
11.-12. MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
MATYASIK Łucja (Siemacha Kraków)
13.-14. NOWORYTA Łucja (LKS Piotrowice)
15.-16. WOŹNIAK Dorota (UKS Rokicie Szczytniki)

Skrzaci:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
2. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
3. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
4. MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
5. NAGEL Nikodem (MLUKS Gulon Zakliczyn)
6. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
7. WIŚNIOWSKI Jerzy (TKKF Dobczyce)
8. ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce)
9.-12. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
KACZMARCZYK Karol (KTS Victoria Spytkowice)
KONDEK Adam (CKiS Skawina)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
13.-16. STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
OBAL Michał (LUKS Skrzyszów)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
FUSIEK Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. KALICIŃSKI Szymon (KS Szczawa)
MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)

Nieklasyfikowani:
OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
OSOWSKA Gabriela (LKS Piotrowice)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

23.02 [Tuchów] Turniej otwarty
23.02 [Mędrzechów] Turniej o Puchar Starosty
24.02 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
02.03 [Olkusz] III WTK Żaków
03.03 [Kraków] DMW Młodzików
09.03 [Pierzchów] II WTK Skrzatów
10.03 [Kraków] MMW
10.03 [Kraków] EWIMPM
23.03 [Kraków] IMW Młodzików
24.03 [Kraków] DMW Kadetów

Zgłoszenia

IMW K M
III WTK Juniorów K M
EWIMP K -
III WTK Kadetów K M
III WTK Młodzików K M
III WTK Seniorów K M

pozycjonowanie