Skip to content
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 06 stycze 2019
Ilona Sztwiertnia i Bartosz Su趾owski zwyci篹yli w III WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 6 stycznia 2019 r. w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie sto這wym. W zawodach wystartowa這 陰cznie 91 zawodników (16 kobiet i 75 m篹czyzn). W turnieju seniorek zwyci篹y豉 Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków), natomiast w鈔ód seniorów najlepszy okaza si Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. P艼 Karolina (KS Bronowianka Kraków)
4. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
5. 印IWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
7. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
8. JANU Karolina (LKS Piotrowice)
9.-12. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
JANU Weronika (LKS Piotrowice)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
2. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
3. OSIKA S豉womir (KS Podwawelski Kraków)
4. MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
5. MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
6. JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
7. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
8. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
9.-12. LIS Daniel (UKS Olesno)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
GOΑA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
17.-24. BOLEK ㄆkasz (KS Podwawelski Kraków)
WOJDYx Dominik (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
NALEPA Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
KIERO垶KI Adam (UKS Olesno)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
PI﹖TKA Micha (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
25.-32. SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
D、ROWSKI Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
JABΜ垶KI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
TOMSIA S豉womir (LKS K這s Olkusz)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
PIETRZAK Antoni (ULKS Lachowice)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
33.-48. KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
SKOTNICZNY Rafa (LKS K這s Olkusz)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOWALSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
BRUZDA Rafa (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
BODNAR Micha (MKS Skawa Wadowice)
WIERZBI垶KI Marcin (MKS KSOS Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
HEΚECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)
KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokó Brzesko)
49.-64. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Gryf Gdów)
KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
PIETRA哸ZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
PASEK Adrian (KS Start Nowy S帷z)
GAJDA Rafa (MOKSiR Czchów)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
MOSKAx Grzegorz (LKS Piotrowice)
JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
65.-80. xCH Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
MUDYNA Tomasz (LKS K這s Olkusz)
CHOCHÓ Pawe (LKS K這s Olkusz)
PARTYKA Ryszard (PKS Porta Kraków)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
NOSEK Robert (LKS Polonia Wilczkowice)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
NOWICKI Marek (PKS Porta Kraków)
81.-96. KRUPA Cezary (LKS Piotrowice)
ZIELI垶KI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)

Nieklasyfikowani:
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
CHYC Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
PALACZ Miros豉w (MKS Skawa Wadowice)
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
OLCZAK Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
MICHAΜWSKI W這dzimierz (LKS Wis豉 Rz御ka)
KUTYx Dawid (PKS Porta Kraków)
JANISZEWSKI Kamil (UKS Olesno)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie My郵enice)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »
pozycjonowanie