Skip to content
Start arrow Informacje arrow Wyniki Turnieju Noworocznego w M璠rzechowie
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia pi徠ek, 11 stycze 2019
Wyniki Turnieju Noworocznego w M璠rzechowie PDF Drukuj E-mail

W sobot 29 Grudnia 2018 r., 70 zawodników przyjecha這 do M璠rzechowa wzi望 udzia w 鈍i徠eczno-noworocznym turnieju tenisa sto這wego. W kategorii amatorów wygra Grzegorz Winkler z Wojnicza, natomiast w kategorii zawodników zrzeszonych triumfowa Jacek Gratkowski (Siemacha Kraków). Organizatorem turnieju by這 Stowarzyszenie LZS Gminy M璠rzechów - sekcja tenisa sto這wego, LZS Solidarni M璠rzechów. S璠zi gównym zawodów by Stanis豉w D帳ro.

Pe軟a kolejno嗆:

Kategoria: amatorzy
1. Winkler Grzegorz - Wojnicz
2. Kochanowicz Zbigniew - Sandomierz
3. Bulzak Jan – 安iniarsko
4. Maduzia Leszek – Strzegocice
5. Kos Pawe – Sandomierz
6. Tetla Tomasz – Stalowa Wola
7.-8.Stawarz Janusz – Tarnów
Bednarz Jacek – Stalowa Wola
9.-12. Kasprzak Artur
Moryl S豉womir – Wola 疾lichowska
Stoszko Artur – Wierzchos豉wice
ㄆszcz Miros豉w – Ma貫c
13.-16. Kasprzyk Adrian – Tarnów
My郵i雟ki Stanis豉w – Wola 疾lichowska
Stoszko Marek – Wierzchos豉wice
Szumilas W豉dys豉w – Uj軼ie Jezuickie
17.-24. Machula Roman – Sandomierz
Pabian Grzegorz – Wierzchos豉wice
Kowal ㄆkasz – Uj軼ie Jezuickie
Rachmaciej Szymon – Kuzie
Winkler Pawe - Wojnicz
Bochenek Wojciech – Tarnów
Pi豉t Dominik – Ma貫c
Sroczy雟ki Józef – D瑿ica
25.-32. Machnik Pawe – Ma貫c
Bednarz Piotr – Wola 疾lichowska
Hetman Damian – Podlipie
Kochanowicz Bart這miej
Kochanowicz Pawe
Przeklasa Wojciech – Paw瞛ów
Krzywak Stanis豉w – Wierzchos豉wice
Kochanowicz Dawid
33.-37. Skóra Kamil
Janowiec Tomasz – Wola 疾lichowska
K康zielawa Mariusz – Olesno
Wróbel Piotr - Tuchów
Zimowski Mateusz - M璠rzechów

 

Kategoria: zrzeszeni
1. Gratkowski Jacek – Siemacha Kraków
2. Zaj帷 Pawe - UKS D瑿owiec
3. Sroczy雟ki Mateusz – UKS K瘼a D瑿ica
4. Andreasik Kazimierz – Brzostowianka
5. Bara Dariusz - UKS D瑿owiec
6. Wilisowski Adrian - Brzostowianka
7.-8. Pasek Adrian - KS Start Nowy S帷z
Wilk Andrzej – UKS Le瘸jsk
9.-12. Szczepa雟ki Andrzej – UKS Sokó 畝bno
Woli雟ki Zenon – Solidarni M璠rzechów
Jasielski Marek – LUKS Skrzyszów
Skrzypek Grzegorz - Polonia Wilczkowice
13.-16. Piekarczyk Adam – Brzostowianka
Pasek Kamil - KS Start Nowy S帷z
Pi徠ek Józef – Brzostowianka
Prokuski Józef – Brzostowianka
17.-24. Hazik Jakub – TG Sokó Brzesko
Kochanowicz Bart這miej
Korna Bart這miej – Gulon Zakliczyn
Woli雟ki Rados豉w – Solidarni M璠rzechów
Tobiasz Andrzej – Solidarni M璠rzechów
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Szajnik Jacek – Dynów
Benedyk Karol – Dynów
25.-28. Czupryna Andrzej – Solidarni M璠rzechów
Karnas Dariusz – Dynów
Podsiad這 Robert – Tarnobrzeg
Bober Franciszek – Domaradz
29.-32. Zieli雟ki Andrzej - Polonia Wilczkowice
Rusek Andrzej – Solidarni M璠rzechów
S豉wski Krzysztof – Spin Jas這
Delikat Andrzej – Sandomierz - Tarnobrzeg

 
wstecz   dalej »
pozycjonowanie