Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 17 styczeń 2019
Wyniki Drużynowego Pucharu Polski 18/19 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Prezentujmy wyniki rozgrywek Drużynowego Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim sezonu 2018/2019. Rozgrywki prowadzone są systemem bezpośredniej eliminacji (pucharowym), rozgrywany jest jeden mecz. Zmagania rozpoczęły się w grudniu 2018, finały planowane są na marzec 2019.

KOBIETY:

Ćwierćfinały:
I KS Talar Team Szczawa - UKS Rokicie Szczytniki WO

Półfinały:
KS Bronowianka Kraków I - UKS Rokicie Szczytniki 4:0
UKS Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 0:4

Finał:
KS Bronowianka Kraków I - KS Bronowianka Kraków II 4:0

MĘŻCZYŹNI:

I runda:
1. UKS Rokicie Szczytniki - wolny los
2. KS Talar Team Szczawa II - LKS Dobrzanka Dobra 0:4
3. UKS Gryf Gdów II - UKS Villa Verde Olesno 1:4
4. KS Spektrum Słopnice II - wolny los
5. TKKF Dobczyce - wolny los
6. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie - Kruszbud-Gryf Gdów I 0:4
7. KS Spektrum Słopnice I - MKS KSOS Kraków I 4:1
8. KS Talar Team Szczawa - wolny los
9. ULKS Lachowice I - wolny los
10. LKS Polonia-Golden Oil Wilczkowice - KTS Victoria Spytkowice I 4:3
11. LKS Kłos Olkusz II - KS Bronowianka Kraków 0:4
12. MKS KSOS Kraków II - wolny los
13. KTS Victoria Spytkowice II - wolny los
14. LKS Kłos Olkusz I - MKS Skawa Wadowice 1:4
15. ULKS Lachowice II - UKS Zarabie Myślenice 0:4
16. TKS Opoka Trzebinia - wolny los

II runda:
A UKS Rokicie Szczytniki - LKS Dobrzanka Dobra 1:4
B UKS Villa Verde Olesno - KS Spektrum Słopnice II 4:1
C TKKF Dobczyce - Kruszbud-Gryf Gdów I 0:4
D KS Spektrum Słopnice I - KS Talar Team Szczawa I
E ULKS Lachowice I - LKS Polonia-Golden Oil Wilczkowice
F KS Bronowianka Kraków - MKS KSOS Kraków II
G KTS Victoria Spytkowice II - MKS Skawa Wadowice
H UKS Zarabie Myślenice - TKS Opoka Trzebinia 4:0

Ćwierćfinały:
I LKS Dobrzanka Dobra - UKS Villa Verde Olesno 2:4
II Kruszbud-Gryf Gdów I - KS Spektrum Słopnice I 1:4
III ULKS Lachowice I - KS Bronowianka Kraków 4:2
IV MKS Skawa Wadowice - UKS Zarabie Myślenice 2:4

Półfinały:
UKS Villa Verde Olesno - KS Spektrum Słopnice I 4:1
ULKS Lachowice I - UKS Zarabie Myślenice 3:4

Finał:
UKS Villa Verde Olesno - UKS Zarabie Myślenice 4:0

Drużyna gospodarzy oznaczono jest czcionką podkreśloną, drużyna uzyskująca awans do następnej rundy czcionką pogrubioną.

Do pobrania: drabinka kobiet w formacie Pdf, drabinka mężczyzn w formacie Pdf, protokół meczu.

Zmieniony ( wtorek, 30 kwiecień 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

16.06 [Skawina] Memoriał S. Guzika
23.06 [Tarnów] Memoriał S. Dychtonia
06-07.07 [Tuchów] MP Sędziów

Zgłoszenia

IMW Skrzatów K M
IMW Żaków K M
IMW Juniorów K M
IMW Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

pozycjonowanie