Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 02 luty 2019
Natasza Korczak i Jakub Nowak zwyci篹yli w III WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 2 lutego 2019 r. w Kampusie Wielickim rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny M這dziczek i M這dzików w tenisie sto這wym. W turnieju wystartowa這 75 zawodników (23 dziewcz徠 i 52 ch這pców). W zmaganiach m這dziczek najlepsza okaza豉 si Natasza Korczak (KS Gorce Nowy Targ), za Jakub Nowak (TKKF Dobczyce) zwyci篹y w kategorii m這dzików.

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzik闚.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa m這dziczek i m這dzik闚 po III WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
2. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
3. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
4. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
5. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
7. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
8. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
PERZ Izabela (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
17.-20. KACZMARCZYK Julita (UKS Rokicie Szczytniki)
PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
DOMANIK Klaudia (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
21.-24. MIROCHNA Klaudia (UKS Rokicie Szczytniki)
名I﹗EK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
PERZ Natalia (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)

M這dzicy:
1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
3. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
4. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
5. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
6. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
7. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
8. MAJDAK Rafa (MKS KSOS Kraków)
9.-12. WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
13.-16. GARDO Jakub (MKS KSOS Kraków)
FRANCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
17.-24. MIERNIK Jan (UKS Gryf Gdów)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
GADZINA Krystian (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
GADZINA Karol (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
TOBIASZ Szymon (UKS Olesno)
25.-32. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
NIEWIARA Adrian (LKS K這s Olkusz)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
BRYx Rafa (KTS Victoria Spytkowice)
印AZYK Karol (MKS Tarnovia Tarnów)
GALICA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
PIRÓG Pawe (Siemacha Kraków)
33.-40. SZCZEPA垶KI Oliwier (UKS Sokó 畝bno)
RACHWA Maciej (TG Sokó Brzesko)
PAJORSKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS Jordan Zakliczyn)
MARKIEWICZ Micha (Siemacha Kraków)
MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gdów)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
SIKO Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
41.-48. NOWAK Mateusz (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
SKRZYPIEC Patryk (MKS Skawa Wadowice)
JURKIEWICZ Jakub (MKS Tarnovia Tarnów)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
MATYASIK Miko豉j (Siemacha Kraków)
49.-56. BOBAK Miko豉j (KTS Victoria Spytkowice)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
KACZMARCZYK Karol (KTS Victoria Spytkowice)


























 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24-25.08 [Krak闚] Memoria J. B豉szczaka
15.09 [Warszawa] Pingpongowy Narodowy

Zg這szenia

IMW Skrzat闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Junior闚 K M
IMW Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie