Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 03 luty 2019
Kamila Ma造siak i Kacper Turecki zwyci篹yli w III WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 3 lutego 2019 r. w hali Gorców w Nowym Targu rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie sto這wym z udzia貫m 80  zawodników (29 dziewcz徠 i 51 ch這pców). W turnieju kadetek zwyci篹y豉 Kamila Ma造siak (KS Gorce Nowy Targ), za w turnieju kadetów pierwsze miejsce zaj掖 Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadet闚.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa kadetek i kadet闚 po III WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
2. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
4. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
6. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
7. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
8. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
21.-24. STACHURA Magdalena (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
PERZ Izabela (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
BRZ艼 Patrycja (MOKSiR Czchów)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
25.-28. KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)
29.-32. OLSZA垶KA Patrycja (UKS Jordan Zakliczyn)

Kadeci:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
2. PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
3. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
4. GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
5. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
6. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
7. WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
8. WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
9.-12. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
13.-16. MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
17.-24. PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
RACHWA Maciej (TG Sokó Brzesko)
LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
MARTYKA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
33.-40. JUSZY垶KI Rafa (MKS Rado嗆 Gorlice)
STROJEK Karol (UKS Gryf Gdów)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)
ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)
JAWORSKI Jeremi (niestowarzyszony)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
41.-48. OSTROWSKI Artur (UKS Sokó 畝bno)
GADZINA Karol (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Kraków)
KNAPIK Dawid (MKS Rado嗆 Gorlice)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
NIE Andrzej (MOKSiR Czchów)
STAWARA Krystian (UKS Sokó 畝bno)
49.-56. GADZINA Krystian (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
GALICA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)

Nieklasyfikowani:
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy S帷z)
PASZEK Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24-25.08 [Krak闚] Memoria J. B豉szczaka
15.09 [Warszawa] Pingpongowy Narodowy

Zg這szenia

IMW Skrzat闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Junior闚 K M
IMW Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie