Skip to content
Start arrow Komunikaty arrow Komunikat 04/2019 - 87. IMW
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 07 luty 2019
Komunikat 04/2019 - 87. IMW PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

87. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie Mistrzów Województwa w grze pojedynczej kobiet, grze pojedynczej mężczyzn, grze podwójnej kobiet, grze podwójnej mężczyzn i grze podwójnej mieszanej.
Wyłonienie zawodnika uprawnionego do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski (zawodniczka zostanie wyłoniona w oddzielnych eliminacjach).

3. Termin i miejsce
Data: 17 lutego 2019 (niedziela)
Miejsce: Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
Prawo gry mają 48 zawodniczki i 48 zawodników na podstawie listy rankingowej do IMW (utworzonej na podstawie WLR oraz rozgrywek ligowych). W razie występowania wolnych miejsc uzupełnianie będzie następować ze zgłoszonych z kolejnych pozycji.
Obowiązuje zgłoszenie wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS (również od razu mogą się zgłaszać rezerwowi) oraz wpłata wpisowego do czwartku poprzedzającego zawody (numer rachunku w nagłówku). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.

Lista do IMW: kobiety, mężczyźni.

6. System zawodów
We wszystkich konkurencjach zawody rozegrane zostaną systemem bezpośredniej eliminacji. W grze pojedynczej dodatkowe mecze o miejsca w przedziałach. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa do IMW 2018/2019.
Awans na IMP uzyska najwyżej sklasyfikowany zawodnik z IMW, który jest sklasyfikowany w WLR po III WTK/GPP. W razie potrzeby zostaną rozegrane dodatkowe mecze.

7. Nagrody
Za miejsca: I puchary, I-IV medale, I-VIII dyplomy w grzej pojedynczej / I-IV dyplomy w grze podwójnej i podwójnej mieszanej.
Dodatkowo nagrody finansowe za miejsca I-VIII w turnieju gry pojedynczej. Pula nagród finansowych wynosi 3350 zł. Za I miejsce wśród kobiet nagroda w wysokości 500 zł, za I miejsce wśród mężczyzn 1000 zł.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 40 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
dalej »
pozycjonowanie