Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 11 luty 2019
Zuzanna Kowalczyk i Damian Korczak wygrali III WTK Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 10 lutego 2019 roku w Krakowie rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów z udziałem 72 uczestników (17 dziewcząt i 55 chłopców). W zawodach zwyciężyli Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ) i Damian Korczak (KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa juniorek i juniorów po III WTK.

Pełna kolejność:

Juniorki:
1. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
3. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
4. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
5. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
6. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
7. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
8. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)

Juniorzy:
1. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
2. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
3. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
4. SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
5. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
7. KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
8. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
9.-12. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
13.-16. KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
17.-24. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
25.-32. NOWAK Kamil (LKS Kłos Olkusz)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
MRÓZ Jakub (UKS Jordan Zakliczyn)
33.-40. PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
HEŁMECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
PAŁKA Patryk (LKS Kłos Olkusz)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
41.-48. RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (niestowarzyszony)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
WOLANIN Piotr (KS Podwawelski Kraków)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
49.-56. DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
SIKOŃ Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokół Żabno)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokół Żabno)
ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków)
KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)

Niesklasyfikowani:
PRZEPOLSKI Dominik (UKS Rokicie Szczytniki)

Zmieniony ( wtorek, 12 luty 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

28.04 [Nowy Targ] III WTK Skrzatów
28.04 [Nowy Targ] EWIMPŻ
28.04 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
05.05 [Tarnów] III WTK Weteranów
11-12.05 [Kraków] 9. GPP Weteranów
18.05 [Dębica] MMM
19.05 [Kraków] IMW Kadetów
19.05 [Kraków] IMW Juniorów
25.05 10:00 [Mędrzechów] IMW Weteranów
08-09.06 [Kraków] IMP Żaków

Zgłoszenia

IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
EWIMP Juniorów K M
DMW Kadetów K M
DMW Juniorów K M

pozycjonowanie