Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 19 maj 2019
Aleksandra Garb i Damian Korczak Mistrzami Województwa Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 19 maja 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W zmaganiach Juniorek zwyciężyła Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ), natomiast wśród juniorów najlepszy okazał się Damian Korczak (KS Bronowianka Kraków). Mistrzami w grze podwójnej zostali Aleksandra Garb w parze z Anną Zając (KS Bronowianka Kraków) oraz Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa) w parze z Damianem Korczakiem. Aleksandra Garb oraz Damian Korczak zwyciężyli w turnieju gier mieszanych.

Do pobrania: wyniki i kolejność juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia z turnieju:

Juniorki:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
5. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
6. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
7. KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)

Juniorzy:
1. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
5. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
6. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
7. KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
8. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
9.-12. KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)
HEŁMECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
13.-16. PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
MRÓZ Jakub (UKS Jordan Zakliczyn)
17.-20. GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
WOLANIN Piotr (KS Podwawelski Kraków)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
21.-24. KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków)
25.-28. MIKRUT Jakub KS (Podwawelski Kraków)
SZWALEC Karol (MKS Tarnovia Tarnów)

Nieklasyfikowani:
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
CNOTA Jakub (Siemacha Kraków)

Gra podwójna - juniorki:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
2. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)/KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
3. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)/ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)

Gra podwójna - juniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
2. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
3.-4. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)/KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)/KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)/RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)/GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
MRÓZ Jakub (UKS Jordan Zakliczyn)/KORNAŚ Bartłomiej UKS Jordan Zakliczyn)
9.-16. WOLANIN Piotr (KS Podwawelski Kraków)/MIKRUT Jakub (KS Podwawelski Kraków)
HEŁMECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)/PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)/SZWALEC Karol (MKS Tarnovia Tarnów)

Gra mieszana:
1. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)/STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)/KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
5.-8. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)/KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)/KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

NajbliĹźsze zawody

24-25.08 [Kraków] Memoria? J. B?aszczaka
07.09 [Kraków] I WTK Juniorów
08.09 [Kraków] I WTK Seniorów
15.09 [Warszawa] Pingpongowy Narodowy
21.09 [Kraków] I WTK M?odzików
22.09 [Kraków] I WTK ?aków
22.09 [Kraków] I WTK Kadetów
27-29.09 [Kraków] 1. GPP Kadetów
16-20.10 [W?adys?awowo] Polish Open 2019

Zgłoszenia

IMW Skrzatów K M
IMW Żaków K M
IMW Juniorów K M
IMW Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

Wyniki ligowe

5KNadwi?lanka
KSOS III
0:14 WO

pozycjonowanie