Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 19 maj 2019
Ilona Sztwiertnia i Mi這sz Sawczak Mistrzami Wojew鏚ztwa Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 19 maja 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w tenisie sto這wym. W zmaganiach kadetek z這ty medal wywalczy豉 Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków), natomiast w鈔ód kadetów najlepszy okaza si Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa). Tytu造 mistrzowskie w grze podwójnej zdoby造 zawodniczki krakowskiej Bronowianki Ilona Sztwiertnia i Emilia Skuba oraz Dawid Kosmal i Karol Su趾owski, reprezentuj帷y UKS P這mie Limanowa. Ilona Sztwiertnia i Wojciech Bogacz zwyci篹yli natomiast w turnieju gier mieszanych.

Do pobrania: wyniki i kolejno嗆 kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia z turnieju:

Kadetki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
5. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
6. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
7. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
8. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
1 MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
13.-16. OLSZA垶KA Patrycja (UKS Jordan Zakliczyn)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
17.-20. PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)

Kadeci:
1. SAWCZAK Mi這sz(j) (UKS P這mie Limanowa)
2. KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
3.-4. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
5. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
7. PIEKARCZYK Micha LKS Piotrowice)
8. KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
13.-16. LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
GALA Dawid (Skawa Wadowice)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
17.-24. KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
JAWORSKI Jeremi (niestowarzyszony)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)
NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
25.-32. ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokó 畝bno)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)
IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)
33.-40. MLECZKO Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
GAJDUR Krystian (UKS Sokó 畝bno)
POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)
JASNOS Filip (UKS Jordan Zakliczyn)

Nieklasyfikowani:
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)

Gra podwójna - kadetki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)/SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
2. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)/G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)/MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. OLSZA垶KA Patrycja (UKS Jordan Zakliczyn)/PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)/列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki/SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna - kadeci:
1. KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)/SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
2. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)/PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
3.-4. WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)/KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/SAWCZAK Mi這sz(j) (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)/MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)/MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)/WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)/KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)/KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)/NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
JASNOS Filip (UKS Jordan Zakliczyn)/POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)/ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)/PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)/KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)
IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)/LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)

Gra mieszana:
1. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. SAWCZAK Mi這sz(j) (UKS P這mie Limanowa)/G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)/SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)/DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)/MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)/CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)/BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)/MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
9.-16. SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)/BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)/KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)/SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)/JASNOS Filip (UKS Jordan Zakliczyn)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)/MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)/列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)/OLSZA垶KA Patrycja (UKS Jordan Zakliczyn)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( niedziela, 19 maj 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

16.06 [Skawina] Memoria S. Guzika
23.06 [Tarn闚] Memoria S. Dychtonia
06-07.07 [Tuch闚] MP S璠zi闚

Zg這szenia

IMW Skrzat闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Junior闚 K M
IMW Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie