Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 27 maj 2019
Zuzanna Bezak i Jan Mrugała Mistrzami Województwa Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 26 maja 2019 roku w Waksmundzie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. W zmaganiach żaczek złoty medal wywalczyła Zuzanna Bezak (CKiS Skawina), natomiast wśród żaków najlepszy okazał się Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ). Tytuły mistrzowskie w grze podwójnej zdobyły Zuzanna Bezak i Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice). Aleksander Pilch i Rafał Marchewka (obydwoje UKS Gryf Gdów) okazali się najlepsi w zmaganiach deblistów.

Do pobrania: wyniki i kolejność żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia z turnieju:

Żaczki:
1. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
3.-4. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
5. PERZ Izabela (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
6. PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
7. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
8. MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-12. KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
13.-16. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
17.-20. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)

Żacy:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
2. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
5. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
6. PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
7. NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz)
8. MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
9.-12. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. ŻÓŁTEK Daniel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
17.-24. KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
WIDOMSKI Aleksy (UKS Sokół Żabno)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
BZDUŁA Hubert (niestowarzyszony)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokół Żabno)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
25.-32. NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
KACZMARCZYK Karol (KTS Victoria Spytkowice)
HUZIOR Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
KALITA Michał (UKS Sokół Żabno)
CZUBERNAT Gabriel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
33.-40. SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
BOBAK Mikołaj (KTS Victoria Spytkowice)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
SIECZKOWSKI Jakub (niestowarzyszony)

Żaczki - gra podwójna:
1. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)/PERZ Izabela (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
3.-4. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)/HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)/MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)/SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)/ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)/PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)/MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)

Żacy - gra podwójna:
1. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)/MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
2. PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)/MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
3.-4. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)/GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz)/KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
5.-8. KONDEK Szymon (CKiS Skawina)/KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)/MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)/RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)/PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
9.-16. CZUBERNAT Gabriel (UKS Lepietnica Klikuszowa)/WIDOMSKI Aleksy (UKS Sokół Żabno)
DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)/OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
ŻÓŁTEK Daniel (UKS Lepietnica Klikuszowa)/KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokół Żabno)/BZDUŁA Hubert (niestowarzyszony)
KACZMARCZYK Karol (KTS Victoria Spytkowice)/BOBAK Mikołaj (KTS Victoria Spytkowice)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)/MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)/HUZIOR Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)/TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
17.-32. SIECZKOWSKI Jakub (niestowarzyszony)/KALITA Michał (UKS Sokół Żabno)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)/SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)

Nieklasyfikowani:
OCHALIK Konrad (Siemacha Kraków)
GOGOLA Kacper (MKS Radość Gorlice)
RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( wtorek, 28 maj 2019 )
 
wstecz   dalej »

NajbliĹźsze zawody

24-25.08 [Kraków] Memoria? J. B?aszczaka
07.09 [Kraków] I WTK Juniorów
08.09 [Kraków] I WTK Seniorów
15.09 [Warszawa] Pingpongowy Narodowy
21.09 [Kraków] I WTK M?odzików
22.09 [Kraków] I WTK ?aków
22.09 [Kraków] I WTK Kadetów
27-29.09 [Kraków] 1. GPP Kadetów
16-20.10 [W?adys?awowo] Polish Open 2019

Zgłoszenia

IMW Skrzatów K M
IMW Żaków K M
IMW Juniorów K M
IMW Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

Wyniki ligowe

5KNadwi?lanka
KSOS III
0:14 WO

pozycjonowanie