Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 22 wrzesień 2019
Klaudia Haba i Piotr Łącki zwyciężyli podczas I WTK Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 22 września 2019 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków - z udziałem 43 uczestników (18 dziewcząt i 25 chłopców). W zawodach zwyciężyli Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów), pokonując w finale Oliwię Habę (także MKS Tarnovia Tarnów) oraz Piotr Łącki (KS Start Nowy Sącz), który zwyciężył w meczu finałowym z Jakubem Tureckim (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
2. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
3. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
4. KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
5. MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
6. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
7. ŚWIĄTEK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
8. UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
9.-12. KOWALSKA Emilia (Siemacha Kraków)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. NOWORYTA Łucja (LKS Piotrowice)
FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)
GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)
SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. TURCZA Nicola (SMS Solne Miasto Wieliczka)
JAMBUR Urszula (GOK Charsznica)

Żacy:
1. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
2. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
3. MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
4. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
5. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
6. NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
7. OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
8. RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
9.-12. MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
ŻÓŁTEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
BZDUŁA Hubert (niestowarzyszony)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce)
KARWASIŃSKI Dominik (TG Sokół Brzesko)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
GAŁUSZKA Piotr (MKS Skawa Wadowice)
KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
HUZIOR Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
25.-32. CZUBERNAT Gabriel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)
RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)
DUDA Kacper (TKKF Dobczyce)
33.-40. JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
PIEKARSKI Krzysztof (Siemacha Kraków)
MARSZALIK Mikołaj (SMS Solne Miasto Wieliczka)

Nieklasyfikowani:
KOWALSKI Szymon (Siemacha Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( niedziela, 22 wrzesień 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

25-27.09 [Kraków] IMP Niepełnosprawnych
25-27.09 [Gołkowice Górne] JordaNova 2020
27.09 [Szczytniki] II Drużynowy Turniej
11.10 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
07.11 [Kraków] I WTK Kadetów
08.11 [Kraków] I WTK Seniorów
14.11 [Kraków] I WTK Młodzików
15.11 [Kraków] I WTK Juniorów

Zgłoszenia

IMW Juniorów K M
IMW Kadetów K M
IMW Młodzików K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M