Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 22 wrzesie 2019
Klaudia Haba i Piotr ㄠcki zwyci篹yli podczas I WTK 畝k闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 22 wrze郾ia 2019 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 畝czek i 畝ków - z udzia貫m 43 uczestników (18 dziewcz徠 i 25 ch這pców). W zawodach zwyci篹yli Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów), pokonuj帷 w finale Oliwi Hab (tak瞠 MKS Tarnovia Tarnów) oraz Piotr ㄠcki (KS Start Nowy S帷z), który zwyci篹y w meczu fina這wym z Jakubem Tureckim (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja 瘸czek i 瘸ków.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

畝czki:
1. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
2. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
3. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
4. KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
5. MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
6. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
7. 名I﹗EK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
8. UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
9.-12. KOWALSKA Emilia (Siemacha Kraków)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. NOWORYTA ㄆcja (LKS Piotrowice)
FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)
GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)
SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. TURCZA Nicola (SMS Solne Miasto Wieliczka)
JAMBUR Urszula (GOK Charsznica)

畝cy:
1. ㄐCKI Piotr (KS Start Nowy S帷z)
2. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
3. MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gdów)
4. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
5. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
6. NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
7. OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
8. RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
9.-12. MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
WI吉IEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. DYGAS Dawid (UKS P這mie Limanowa)
BZDUx Hubert (niestowarzyszony)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
ZI牞A Jakub (TKKF Dobczyce)
KARWASI垶KI Dominik (TG Sokó Brzesko)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
GAΣSZKA Piotr (MKS Skawa Wadowice)
KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
STACHEL Bart這miej (UKS Rokicie Szczytniki)
HUZIOR Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
25.-32. CZUBERNAT Gabriel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
MARDUx Micha (KS Gorce Nowy Targ)
RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)
MATYASIK Miko豉j (Siemacha Kraków)
SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)
DUDA Kacper (TKKF Dobczyce)
33.-40. J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
PIEKARSKI Krzysztof (Siemacha Kraków)
MARSZALIK Miko豉j (SMS Solne Miasto Wieliczka)

Nieklasyfikowani:
KOWALSKI Szymon (Siemacha Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( niedziela, 22 wrzesie 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

02.02 [M璠rzech闚] Turniej o Puchar Starosty
15.02 [Krak闚] III WTK M這dzik闚
16.02 [Krak闚] 88. IMW
28.02-01.03 [Bia造stok] 88. IMP
11-15.03 [Gliwice] Polish Open 2020
21.03 [Krak闚] MMW
21.03 [Krak闚] III WTK 畝k闚
22.03 [Krak闚] DMW Junior闚
22.03 [Krak闚] DMW Kadet闚
22.03 [Krak闚] EWIMPJ

Zg這szenia

EWIMP K -
III WTK Senior闚 K M
III WTK Junior闚 K M
III WTK Kadet闚 K M
III WTK M這dzik闚 K M
III WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie