Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia piątek, 27 wrzesień 2019
Zgłoszenia do II ligi kobiet 2019/2020 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do udziału w rozgrywkach drużynowych II ligi kobiet w sezonie 2019/2020. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez e-mail do WGiD na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 13 października 2019 roku.

Szczegóły dotyczące terminów ligowych oraz systemu przeprowadzenia rozgrywek zostaną podane w terminie późniejszym, po przyjęciu zgłoszeń. Wszystkie mecze ligowe rozgrywane są piłkami plastikowymi. Wykaz dozwolonych piłek dostępny jest na stronie ITTF (w menu More -> Equipment -> Balls).

W przypadku zmiany danych, nowych klubów oraz tych klubów, które do tej pory nie uczestniczyły w rozgrywkach KOZTS prosimy o przesłanie ankiety klubowej (w przypadku aktualizacji prosimy wpisać tylko zmienione dane).

Przypominamy o konieczności wpłaty składki członkowskiej klubu w wysokości 100 zł do KOZTS (składka członkowska dotyczy klubów z województwa małopolskiego) oraz obowiązku posiadania licencji klubowych i zawodniczych. Wnioski i opłaty licencyjne należy składać bezpośrednio w PZTS. Wpisowe za rozgrywki płatne jest do KOZTS.

Do pobrania: ankieta klubowa.

 
wstecz   dalej »