Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 27 pa寮ziernik 2019
Aleksandra Garb i Daniel Lis najlepsi podczas II WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 27 pa寮ziernika 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie sto這wym. W zawodach wystartowa這 陰cznie 77 zawodników (20 kobiet i 57 m篹czyzn). W zawodach seniorek triumfowa豉 Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ) przed Zuzann Kowalczyk (tak瞠 KS Gorce Nowy Targ). W zmaganiach seniorów po raz drugi w tym sezonie zwyci篹y Daniel Lis (UKS Olesno), pokonuj帷 w finale Paw豉 Bols璕 (KS Spektrum S這pnice).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
4. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
5. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
6. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
7. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
8. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
17.-20. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)
KOZIO Sandra (KS Bronowianka Kraków)
21.-24. CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
3. TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
4. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
5. STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)
6. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
7. SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
8. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
9.-12. GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
SUBIK Filip (KS Podwawelski Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)
13.-16. KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
SZCZEPA垶KI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
17.-24. DUDZIAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
JABΜ垶KI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
HEΚECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
狹ROWSKI Dariusz (LUKS Skrzyszów)
25.-32. WOJDYx Dominik (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
GAJDA Rafa (UKS Jordan Zakliczyn)
33.-40. KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)
D、ROWSKI Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
KURCZYNA ㄆkasz (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
BODNAR Micha (KS Podwawelski Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
41.-48. WALA Tomasz (Ognisko TKKF Top Spin Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie My郵enice)
OSTANEK Micha (KS Podwawelski Kraków)
名IATΜ Sebastian (UKS Zarabie My郵enice)
DZIEDZIC Piotr (KS Spektrum S這pnice)
49.-56. PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
KU Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)
ZIELI垶KI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
ZIMNICKI Tomasz (UKS Gryf Gdów)
57.-64. MA垿URZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
JEWUx Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
MUDYNA Tomasz (LKS K這s Olkusz)

Nieklasyfikowani:
CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
名IATΜ Piotr (UKS Zarabie My郵enice)
NALEPA Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
PI﹖TKA Micha (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
WOJAS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
xKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków)
PALACZ Miros豉w (MKS Skawa Wadowice)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( niedziela, 27 pa寮ziernik 2019 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

16.11 09:20 [Bronowianka] Jesie '19 MTKKF
17.11 [Olkusz] II WTK Junior闚
17.11 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)
24.11 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)
24.11 09:00 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
01.12 [Bronowianka] FW GP MTKKF '19
08.12 [Krak闚] II WTK 畝k闚
15.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
05.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK Senior闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK M這dzik闚 K M
II WTK 畝k闚 K M

pozycjonowanie