Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 17 listopad 2019
Faustyna Cieślik i Maciej Kołek wygrali II WTK Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 17 listopada 2019 roku w Olkuszu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało łącznie 77 zawodników (23 dziewcząt i 54 chłopców). W zawodach juniorek zwyciężyła Faustyna Cieślik przed Natalią Gajewską (obydwie KS Bronowianka Kraków). W turnieju juniorów triumfował Maciej Kołek (KS Bronowianka Kraków), który pokonał w finale Kacpra Tureckiego (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. CIEŚLIK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
2. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
4. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
5. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
6. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
7. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
8. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
9.-12. HADRYŚ Matylda (KS Bronowianka Kraków)
PIEKARCZYK Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
17.-20. STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
21.-24. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)

Juniorzy:
1. KOŁEK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
2. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
3. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
4. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
5. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
7. PIEKARCZYK Michał (MKS Skawa Wadowice)
8. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. GALA Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
13.-16. KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
WOJAS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
17.-24. KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
PAŁKA Patryk (LKS Kłos Olkusz)
25.-32. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
BODNAR Michał (KS Podwawelski Kraków)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
33.-40. NOWAK Dawid (TG Sokół Brzesko)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
KUĆ Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)
CNOTA Jakub (Siemacha Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokół Żabno)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)
41.-48. IWANIEC Bartłomiej (KS Start Nowy Sącz)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
PUT Maciej (TG Sokół Brzesko)
ZAJDA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
49.-56. BRZEZIŃSKI Michał (LKS Kłos Olkusz)
ADAMCZYK Igor (LKS Kłos Olkusz)
BRZEZIŃSKI Piotr (LKS Kłos Olkusz)
nkl. KURELUS Piotr (LKS Wisła Rząska)
49.-56. DONIEC Krzysztof (MKS KSOS Kraków)
GAJER Filip (LKS Kłos Olkusz)
nkl. MAŃTURZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
49.-56. GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
nkl. KUCAB Jakub (LKS Wisła Rząska)

Nieklasyfikowani:
KURELUS Piotr (LKS Wisła Rząska)
KUCAB Jakub (LKS Wisła Rząska)
MAŃTURZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( niedziela, 17 listopad 2019 )
 
dalej »

Najbliższe zawody

08.12 [Kraków] II WTK Żaków
15.12 [Bronowianka] Memoriał M. Wróblewskiego
29.12 [Gdów] GP Gdowa Zima '19
05.01 [Kraków] III WTK Seniorów
05.01 [Kraków] I WTK Skrzatów
25.01 [Kraków] III WTK Kadetów
26.01 [Kraków] III WTK Juniorów
26.01 [Kraków] EWIMP

Zgłoszenia

II WTK Seniorów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Żaków K M

pozycjonowanie