Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 05 styczeń 2020
Sandra Kozioł i Daniel Lis najlepsi podczas III WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 5 stycznia 2020 r. w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 92 zawodników (22 kobiet i 70 mężczyzn). W zmaganiach seniorek zwyciężyła Sandra Kozioł (KS Bronowianka Kraków), natomiast Daniel Lis (UKS Olesno) wygrał w turnieju seniorów.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. KOZIOŁ Sandra (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
4. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
5. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
6. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
7. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
8. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. CIEŚLIK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
HADRYŚ Matylda (KS Bronowianka Kraków)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
21.-24. STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
4. BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
5. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
6. ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
7. TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
8. GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
9.-12. MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
KOŁEK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
13.-16. KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
17.-24. JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
ZIMNICKI Tomasz (UKS Gryf Gdów)
25.-32. GAJDA Rafał (UKS Jordan Zakliczyn)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
GALA Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
WOJDYŁA Dominik (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
33.-48. PIĄSTKA Michał (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
PIETRAŃCZYK Jakub (KTS Victoria Spytkowice)
KRUPA Cezary (MKS Skawa Wadowice)
BODNAR Michał (KS Podwawelski Kraków)
KURCZYNA Łukasz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
PIEKARCZYK Michał (MKS Skawa Wadowice)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
DZIEDZIC Piotr (KS Spektrum Słopnice)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
CHUDZICKI Maksym (KS Bronowianka Kraków)
49.-64. PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
MAŃTURZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
DĄBROWSKI Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
ZIELIŃSKI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)
WOJAS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków)
HEŁMECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
LELEK Paweł (KS Bronowianka Kraków)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
SUBIK Filip (KS Podwawelski Kraków)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
65.-80. ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków)
DOMANIK Grzegorz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
MAŚLONG Mirosław (PKS Porta Kraków)
PARTYKA Ryszard (PKS Porta Kraków)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)

Nieklasyfikowani:
KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
KUĆ Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( niedziela, 12 styczeń 2020 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

02.02 [Mędrzechów] Turniej o Puchar Starosty
15.02 [Kraków] III WTK Młodzików
16.02 [Kraków] 88. IMW
28.02-01.03 [Białystok] 88. IMP
11-15.03 [Gliwice] Polish Open 2020
21.03 [Kraków] MMW
21.03 [Kraków] III WTK Żaków
22.03 [Kraków] DMW Juniorów
22.03 [Kraków] DMW Kadetów
22.03 [Kraków] EWIMPJ

Zgłoszenia

EWIMP K -
III WTK Seniorów K M
III WTK Juniorów K M
III WTK Kadetów K M
III WTK Młodzików K M
III WTK Żaków K M
I WTK Skrzatów K M

pozycjonowanie