Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 26 stycze 2020
Zuzanna Syrda i Kacper Turecki najlepsi podczas III WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 25 stycznia 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie sto這wym. W zawodach wystartowa這 陰cznie 87 zawodników (22 dziewcz徠 i 65 ch這pców). W zawodach kadetek zwyci篹y豉 Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Kraków) przed Juli Bruzd (KS Bronowianka Kraków). W turnieju kadetów triumfowa Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów), który pokona w finale Dawida Gal (KS Podwawelski Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
2. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
3. HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)
4. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
6. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
7. KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
8. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
9.-12. SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
13.-16. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
PUT Gabriela (TG Sokó Brzesko)
MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-20. DUDEK Anna (KS Bronowianka Kraków)
WRZESIE Gabriela (GOK Charsznica)
PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
21.-24. SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)

Kadeci:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
2. GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
3. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
4. SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
5. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
6. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
7. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
8. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
9.-12. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
13.-16. LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
ZBYLUT Patryk (UKS Jordan Zakliczyn)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
GARDO Jakub (MKS KSOS Kraków)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
ㄐCKI Piotr (KS Start Nowy S帷z)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
25.-32. NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
MÓΘA Krzysztof (KS Start Nowy S帷z)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
OSTROWSKI Artur (MKS Tarnovia Tarnów)
MARTYKA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
FRANCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
33.-40. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
BRZEZI垶KI Micha (LKS K這s Olkusz)
GAJER Filip (LKS K這s Olkusz)
BRYx Rafa (KTS Victoria Spytkowice)
JUSZY垶KI Rafa (MKS Rado嗆 Gorlice)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
41.-48. MARKIEWICZ Micha (Siemacha Kraków)
KOBYLARCZYK Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
CHORNYI Yehor (SMS Solne Miasto Wieliczka)
NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
SZYMU Filip (KS Bronowianka Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PRUSAK Bartosz (MKS Rado嗆 Gorlice)
MIERNIK Jan (UKS Gryf Gdów)
49.-64. WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
WIEJSKI Karol (KS Start Nowy S帷z)
JAMI垶KI Krystian (MKS Rado嗆 Gorlice)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PIESZCZEK Bartosz (MKS KSOS Kraków)
BOBAK Miko豉j (KTS Victoria Spytkowice)
NIE Andrzej (MOKSiR Czchów)
BULI垶KI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PAJORSKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KULPA Arkadiusz (UKS P這mie Limanowa)
OCHALIK Konrad (Siemacha Kraków)
JANAS Bartosz (KS Bronowianka Kraków)
KNAPIK ㄆkasz (MKS Rado嗆 Gorlice)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
65.-80. PxWI垶KI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
ULMAN Pawe (KS Bronowianka Kraków)
ADAMCZYK Igor (LKS K這s Olkusz)

Nieklasyfikowani:
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
MICHALIK Patrycja (PKS Porta Kraków)
KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
NOGAJ Anna (KS Bronowianka Kraków)
PIRÓG Pawe (Siemacha Kraków)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
JANAS Oliwier (KS Bronowianka Kraków)
KURBIEL Mateusz (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( poniedzia貫k, 27 stycze 2020 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

03-05.04 [Krak闚] 3. GPP 畝k闚
05.04 [Olkusz] III WTK Weteran闚
18.04 [Krak闚] DMW M這dzik闚
19.04 [Krak闚] IMW Junior闚
25.04 [Krak闚] EWIMPM
25.04 [Krak闚] EWIMP
26.04 [Krak闚] IMW M這dzik闚
16.05 [Krak闚] IMW Kadet闚
16.05 [Olkusz] IMW Weteran闚
17.05 [Krak闚] MMM

Zg這szenia

MMW K M
III WTK 畝k闚 K M
II WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie