Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 26 stycze 2020
Oliwia W徠or i Mi這sz Sawczak zwyci篹yli podczas III WTK Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 26 stycznia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie sto這wym. W turnieju wystartowa這 陰cznie 66 uczestników (20 dziewcz徠 i 46 ch這pców). W zawodach zwyci篹y豉 Oliwia W徠or (KS Bronowianka Kraków), pokonuj帷 w finale Natali Gajewsk (tak瞠 KS Bronowianka Kraków). W finale juniorów najlepszy okaza si Mi這sz Sawczak (KS Bronowianka Kraków), przed ㄆkaszem Knag (równie KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
2. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
4. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
5. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
6. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
7. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
8. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
13.-16. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
17.-20. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
21.-24. PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)

Juniorzy:
1. SAWCZAK Mi這sz (KS Bronowianka Kraków)
2. KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
3. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
4. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
5. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
6. SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
7. BODNAR Micha (KS Podwawelski Kraków)
8. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy S帷z)
9.-12. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
13.-16. PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. CICH Adrian (UKS Sokó 畝bno)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
KU Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
KORNA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
25.-32. PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
GARDO Jakub (MKS KSOS Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
33.-40. DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
WOJAS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)
MA垿URZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
JAWORSKI Jeremi (niestowarzyszony)
41.-48. PUT Maciej (TG Sokó Brzesko)
W﹖ Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
49.-56. ㄐCKI Piotr (KS Start Nowy S帷z)
DONIEC Krzysztof (MKS KSOS Kraków)

Nieklasyfikowani:
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
BRZEZI垶KI Piotr (LKS K這s Olkusz)
BULI垶KI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
PxWI垶KI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
ZBYLUT Patryk (UKS Jordan Zakliczyn)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

03-05.04 [Krak闚] 3. GPP 畝k闚
05.04 [Olkusz] III WTK Weteran闚
18.04 [Krak闚] DMW M這dzik闚
19.04 [Krak闚] IMW Junior闚
25.04 [Krak闚] EWIMPM
25.04 [Krak闚] EWIMP
26.04 [Krak闚] IMW M這dzik闚
16.05 [Krak闚] IMW Kadet闚
16.05 [Olkusz] IMW Weteran闚
17.05 [Krak闚] MMM

Zg這szenia

MMW K M
III WTK 畝k闚 K M
II WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie