Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 15 luty 2020
Milena Gaj i Piotr Gniadek najlepsi podczas III WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 15 lutego 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny M這dziczek i M這dzików w tenisie sto這wym. W turnieju m這dziczek najlepsza okaza豉 si Milena Gaj przed Izabel Perz (obydwie UKS Gryf Gdów). Na trzecim miejscu zawody zako鎍zy豉 Aleksandra Kunka (UKS Tornado Waksmund). W zmaganiach m這dzików triumfowa Piotr Gniadek, pokonuj帷 w finale Jana Mruga喚 (obydwoje KS Gorce Nowy Targ). Na najni窺zym stopniu podium stan掖 Aleksander Pilch (UKS Gryf Gdów). W turnieju wzi窸o udzia 陰cznie 94 zawodników (24 dziewcz徠 i 70 ch這pców).

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzików.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
2. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
3. KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
4. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
5. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
6. PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
7. MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
8. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
NOGAJ Anna (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. MYRDA Sara (KS Gorce Nowy Targ)
HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
xZAREK Sara (MKS Tarnovia Tarnów)
名I﹗EK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-20. USZKO Patrycja (KS Start Nowy S帷z)
TURCZA Nicola (SMS Solne Miasto Wieliczka)
RUDZKA Anna (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
21.-24. CHAΣPKA Liliana (KS Gorce Nowy Targ)
UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
DUDEK Anna (KS Bronowianka Kraków)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)

M這dzicy:
1. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
2. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
3. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
4. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
5. MARKIEWICZ Micha (Siemacha Kraków)
6. WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
7. K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
8. RACHFA Maciej (TG Sokó Brzesko)
9.-12. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
PIRÓG Pawe (Siemacha Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
13.-16. ㄐCKI Piotr (KS Start Nowy S帷z)
印AZYK Karol (MKS Tarnovia Tarnów)
SIKO Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
BOBAK Miko豉j (KTS Victoria Spytkowice)
BRZEZI垶KI Micha (LKS K這s Olkusz)
JURKIEWICZ Jakub (MKS Tarnovia Tarnów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
25.-32. MATYASIK Miko豉j (Siemacha Kraków)
CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokó 畝bno)
ULMAN Pawe (KS Bronowianka Kraków)
NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gdów)
WI吉IEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
33.-48. GUZIK Rafa (PKS Porta Kraków)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
SZCZEPA垶KI Oliwier (UKS Sokó 畝bno)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
GAΣSZKA Piotr (MKS Skawa Wadowice)
SZYMU Filip (KS Bronowianka Kraków)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS Jordan Zakliczyn)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
PxWI垶KI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
KRAS Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
BERNIAK Oskar (PKS Porta Kraków)
G﹖IOROWSKI Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
WI犴KOWSKI Jakub (CKiS Skawina)
NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
WADAS Igor (UKS Sokó 畝bno)
49.-64. GUZIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
JANAS Bartosz (KS Bronowianka Kraków)
WIATER Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BULI垶KI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
PIECH Jan (MOKSiR Czchów)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
KU昧IAR Antoni (PKS Porta Kraków)
SZPETKOWSKI Micha (Siemacha Kraków)
NAWARA Franciszek (Siemacha Kraków)
OLEKSA Kacper (SMS Solne Miasto Wieliczka)
KALITA Micha (UKS Sokó 畝bno)
KURBIEL Mateusz (KS Bronowianka Kraków)
KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
JANAS Oliwier (KS Bronowianka Kraków)
ZI牞A Jakub (TKKF Dobczyce)
65.-80. RUDZKI Grzegorz (KS Gorce Nowy Targ)
S。ZAWA Tymon (PKS Porta Kraków)
KULIS Ignacy (Siemacha Kraków)
ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
DUDEK Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
LEDNIOWSKI Tymoteusz (KS Start Nowy S帷z)

Nieklasyfikowani:
BABRAL Berenika (LUKS Sobolik Sobolów)
NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
KULIG Oliwier (LKS Wis豉 Rz御ka)
STACHEL Bart這miej (UKS Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( sobota, 15 luty 2020 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

18.04 [Krak闚] DMW M這dzik闚
19.04 [Krak闚] IMW Junior闚
25.04 [Krak闚] EWIMPM
25.04 [Krak闚] EWIMP
26.04 [Krak闚] IMW M這dzik闚
16.05 [Krak闚] IMW Kadet闚
16.05 [Olkusz] IMW Weteran闚
17.05 [Krak闚] MMM
30.05 [Dobczyce] IMW Skrzat闚
31.05 [Waksmund] IMW 畝k闚

Zg這szenia

MMW K M
III WTK 畝k闚 K M
II WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie