Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 16 luty 2020
Zuzanna Kowalczyk i Daniel Lis Indywidualnymi Mistrzami Wojew鏚ztwa PDF Drukuj E-mail

W dniu 16 lutego 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano 88. Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie sto這wym. W zawodach zwyci篹li Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ) oraz Daniel Lis (UKS Olesno) - gra pojedyncza, Zuzanna Kowalczyk w parze z Aleksandr Garb (obydwie KS Gorce Nowy Targ) oraz Daniel Lis w parze z Rafa貫m Tatarczuchem (obydwoje UKS Olesno) - gra podwójna. W turnieju gier podwójnych mieszanych najlepsi okazali si Sandra Kozio (KS Bronowianka Kraków) i Daniel Lis (UKS Olesno).

Awans do 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski (Bia造stok, 28 luty-1 marca 2020 roku) uzyskali Daniel Lis (UKS Olesno) oraz Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ) w rozegranych wcze郾iej eliminacjach wojewódzkich kobiet. Oprócz tego limit do startu w IMP posiadaj Karolina P瘯, Dominika Wo這wiec oraz Sandra Kozio (wszystkie KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja kobiet i m篹czyzn.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kobiety:
1. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KOZIO Sandra (KS Bronowianka Kraków)
GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
17.-24. CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)
HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)

M篹czy幡i:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
3.-4. KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
CHYC Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
CZYSZCZO Jakub (KS Gorce Nowy Targ)
MLECZKO Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
MAGULSKI Damian (UKS Zarabie My郵enice)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. JABΜ垶KI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
17.-24. JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
DUDZIAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
25.-32. GAJDA Rafa (UKS Jordan Zakliczyn)
GOΑA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
GRATKOWSKI Jacek (Siemacha Kraków)
KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)
名IATΜ Piotr (UKS Zarabie My郵enice)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
33.-40. STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
OSTANEK Micha (KS Podwawelski Kraków)
GㄐB Damian (Siemacha Kraków)
HEΚECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
D、ROWSKI Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
41.-48. PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
GALA Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
SZCZEPA垶KI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
ZIELI垶KI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)
BODNAR Micha (KS Podwawelski Kraków)

 

 Kobiety - gra podwójna:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)/SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)/BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)/KOZIO Sandra (KS Bronowianka Kraków)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)/GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)/PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
9.-16. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)/CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)

M篹czy幡i - gra podwójna:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)/TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
2. MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)/MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
3.-4. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)/KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
GRATKOWSKI Jacek (Siemacha Kraków)/GㄐB Damian (Siemacha Kraków)
5.-8. SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)/DUDZIAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)/GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)/CZYSZCZO Jakub (KS Gorce Nowy Targ)
KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)/BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
9.-16. PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)/SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/MLECZKO Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
GALA Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)/BODNAR Micha (KS Podwawelski Kraków)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)/PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)/GOΑA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
CHYC Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)/STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)/TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
17.-32. MAGULSKI Damian (UKS Zarabie My郵enice)/名IATΜ Piotr (UKS Zarabie My郵enice)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)/KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)/JABΜ垶KI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)/OSTANEK Micha (KS Podwawelski Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)/GAJDA Rafa (UKS Jordan Zakliczyn)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)/ZIELI垶KI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)
SZCZEPA垶KI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)/HEΚECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)

Gra podwójna mieszana:
1. KOZIO Sandra (KS Bronowianka Kraków)/LIS Daniel (UKS Olesno)
2. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)/BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)/MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)/SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)/CZYSZCZO Jakub (KS Gorce Nowy Targ)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/MAGULSKI Damian (UKS Zarabie My郵enice)
9.-16. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)/OSTANEK Micha (KS Podwawelski Kraków)
GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)/BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)/KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)
ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)/KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)/TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)/PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)/KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
17.-32. CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)/KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
HADRY Matylda (KS Bronowianka Kraków)/ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)/GALA Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)/BODNAR Micha (KS Podwawelski Kraków)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)/TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)

Nieklasyfikowani:
W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Wspierali nas:

 
dalej »

Najbli窺ze zawody

18.04 [Krak闚] DMW M這dzik闚
19.04 [Krak闚] IMW Junior闚
25.04 [Krak闚] EWIMPM
25.04 [Krak闚] EWIMP
26.04 [Krak闚] IMW M這dzik闚
16.05 [Krak闚] IMW Kadet闚
16.05 [Olkusz] IMW Weteran闚
17.05 [Krak闚] MMM
30.05 [Dobczyce] IMW Skrzat闚
31.05 [Waksmund] IMW 畝k闚

Zg這szenia

MMW K M
III WTK 畝k闚 K M
II WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie