Skip to content
Start arrow Informacje arrow Wyniki Grand Prix 畝bna
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 18 luty 2020
Wyniki Grand Prix 畝bna PDF Drukuj E-mail

W dniu 8 lutego 2020 roku rozegrano Grand Prix 畝bna w tenisie sto這wym. W turnieju Amatorów triumfowa Pawe Kos z Tarnobrzega. W kategorii zawodników zrzeszonych w PZTS najlepszy okaza si Adrian Wilisowski (Brzostowianka Brzostek). S璠zi gównym turnieju by Stanis豉w D帳ro.

Klasyfikacja turnieju:

Kategoria - Amatorzy + V liga:
1. Kos Pawe – Tarnobrzeg
2. Winkler Pawe – Tarnów
3. Flaumenhaft Szymon – Jaros豉w
4. Stoszko Marek – Wierzchos豉wice
5.-6. Maduzia Leszek - Strzegocice
Kasprzyk Adrian – Tarnów
7.-8. Bulzak Jan – 安iniarsko
Kowal ㄆkasz - Uj軼ie Jezuickie
9.-12. Jeweczko Mieczys豉w – Gliwice
Kipa Krystian – Zagorzyce
Stawarz Janusz - Tarnów
Mleczko Mateusz - Wola Rad這wska
13.-16. Stoszko Artur – Wierzchos豉wice
Pi瘯osz Wac豉w – Rzezawa
Stala Krzysztof – Sandomierz
D帳rowa Boles豉w – Wokowice
17.-24. Szumilas W豉dys豉w - Uj軼ie Jezuickie
Tobiasz Szymon – Wola M璠rzechowska
St徙ór Artur – Sandomierz
Bacz Andrzej – Czchów
Tobiasz Andrzej – Wola M璠rzechowska
Pi瘯osz Jakub – Rzezawa
Iwankiewicz Walery – Wierzchos豉wice
Czupryna Andrzej – M璠rzechów
25.-32. Lipowicz Kacper – Podborze
Bia貫k Adam – Skopanie
Krawiec Kamil – Skrzynka
Zawi郵ak Dawid – Zagorzyce
Kania Jan – Tarnów
Dró盥 Jaros豉w – Olesno
Mrzygód Tomasz – Tarnobrzeg
D帳ek Micha - Kraków
33.-48. Lipowicz Robert – Podborze
Karwasi雟ki Szymon – Brzesko
Solak S豉womir – Wierzchos豉wice
Czelu郾iak Angelika – Szerzyny
安iat這wski Sebastian – Olesno
Nagórza雟ki Seweryn – 畝bno
Soprych Stanis豉w - Pogórska Wola
Smo豉 Damian - Sandomierz
Micha貫k Witold - Zakrzów
Machula Roman - Sandomierz
Gajowy Mateusz - Radów
Cholewa Dariusz – 畝bno
Nowak Tomasz – Nieciecza
ζzarz Ryszard – Tarnów
Pyzik Tomasz – Szerzyny
Rachfa Maciej – Okulice
49.-50. Wadas Igor – 璕 Tarnowski
Krzywak Stanis豉w - Wierzchos豉wice

Kategoria - Zrzeszeni – IV i III liga:
1. Wilisowski Adrian – Brzostowianka Brzostek
2. Gajewski Dominik - LZS M璠rzechów
3. Fl康ro Piotr – Vocovia Wokowice
4. Ostrowski Dawid – LZS M璠rzechów
5.-6. Flaumenhaft Szymon – Kolping Jaros豉w
Pytel Adam - Tarnobrzeg
7.-8. Skrzypek Adrian – Polonia Wilczkowice
Pi徠ek Józef – Brzostowianka Brzostek
9.-12. Opio豉 Tomasz – UKS Sokó 畝bno
Mroczek Adrian – Tarnovia Tarnów
Woli雟ki Zenon – LZS M璠rzechów
Je Grzegorz – Stalowa Wola
13.-16. Cich Adrian – UKS Sokó 畝bno
Angielski Bogdan – Brzostowianka Brzostek
Ditrich Aleksander – KSOS Kraków
Jewu豉 Mateusz – Tarnovia Tarnów
17.-20. Jeweczko Mieczys豉w – AZS Politechnika Gliwice
Szczepa雟ki Andrzej – UKS Sokó 畝bno
Jawie Marcin – Vocovia Wokowice
Kos Kamil – UKS Gim-TIM

Zdj璚ia z dekoracji najlepszych zawodników

 
wstecz   dalej »
pozycjonowanie