Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 12 wrzesień 2020
Zuzanna Piekarczyk i Jan Mrugała Mistrzami Województwa Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 12 września 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek i Żaków. Indywidualnymi Mistrzami Województwa zostali Zuzanna Piekarczyk (KS Bronowianka Kraków) i Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju gier podwójnych wśród żaczek najlepsza okazała się para Zuzanna Piekarczyk (KS Bronowianka Kraków)/Maja Lech (KS Gorce Nowy Targ), natomiast wśród żaków triumfowali Maciej Mardosz(UKS Rokicie Szczytniki)i Piotr Łącki(KS Start Nowy Sącz). Puchary i medale wręczał gość specjalny jutrzejszego Narodowego Dnia Tenisa Stołowego Leszek Kucharski.

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
2. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KONSTANTYN Kaja (MKS Centrum Kraków)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
5. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
6. GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
7. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
8. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-12. USZKO Patrycja (KS Start Nowy Sącz)
KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
ŚWIĄTEK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
13.-16. MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
JAMBUR Urszula (GOK Charsznica)
17.-20. GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)

Żacy:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
2. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
3.-4. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
5. WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
6. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
7. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
8. NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
9.-12. DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
13.-16. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
ŻÓŁTEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
17.-20. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)
KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
21.-24. STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
25.-28. MRÓZ Patryk (UKS Jordan Zakliczyn)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce)
29.-32. HETMAŃCZYK Wiktor (SMS Solne Miasto Wieliczka)

Żaczki - gra podwójna:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
2. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)/HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
3.-4. GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)/KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)/KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
5.-8. SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)/BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
KONSTANTYN Kaja (MKS Centrum Kraków)/UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)/ŚWIĄTEK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)/KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
9.-16. GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)/JAMBUR Urszula (GOK Charsznica)

Żacy - gra podwójna:
1. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)/MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
2. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)/MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)/PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
5.-8. WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)/KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)/DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)/ŻÓŁTEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)/ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)/MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)/MRÓZ Patryk (UKS Jordan Zakliczyn)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)/JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)/STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
NAGEL Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)/KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)

Nieklasyfikowani:
KOWALSKA Emilia (Siemacha Kraków)
WOŹNIAK Helena (UKS Rokicie Szczytniki)
FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)
MAŁOTA Rafał (SMS Solne Miasto Wieliczka)
STOCZEK Błażej (CKiS Skawina)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

25-27.09 [Kraków] IMP Niepełnosprawnych
25-27.09 [Gołkowice Górne] JordaNova 2020
27.09 [Szczytniki] II Drużynowy Turniej
11.10 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
07.11 [Kraków] I WTK Kadetów
08.11 [Kraków] I WTK Seniorów
14.11 [Kraków] I WTK Młodzików
15.11 [Kraków] I WTK Juniorów

Zgłoszenia

IMW Juniorów K M
IMW Kadetów K M
IMW Młodzików K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M