Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 13 wrzesie 2020
Faustyna Cie郵ik i Mi這sz Sawczak Mistrzami Wojew鏚ztwa Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 13 wrze郾ia 2020 roku rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w tenisie sto這wym. Mistrzyni Województwa zosta豉 zawodniczka krakowskiej Bronowianki Faustyna Cie郵ik, z這to w turnieju kadetów wywalczy Mi這sz Sawczak (KS Bronowianka Kraków). W turnieju gier deblowych najlepsze okaza造 si pary Oliwia W徠or i Zuzanna Syrda (obydwie KS Bronowianka Kraków) oraz Kacper Turecki i Mateusz Kucharski (obydwoje UKS Gryf Gdów), natomiast w turnieju gier mieszanych triumfowa豉 para Oliwia W徠or (KS Bronowianka Kraków) i Karol Su趾owski (UKS P這mie Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3.-4. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
5. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
6. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
7. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
8. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KORCZAK Natasza (Gorce Nowy Targ)
11.-12. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
13.-14. STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)

Kadetki:
1. SACZAK Mi這sz (KS Bronowianka Kraków)
2. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
3.-4. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
5. GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
6. GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
7. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
8. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
13.-16. MÓΘA Krzysztof (KS Start Nowy S帷z)
KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
WIEJSKI Karol (KS Start Nowy S帷z)
MARTYKA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
17.-20. MARCOLL Maksym (KS Start Nowy S帷z)
PAJORSKI Kacper (UKS Gryf Gdów)

Kadetki - gra podwójna:
1. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)/SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
2. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3.-4. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)/KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)/KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)

Kadeci - gra podwójna:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)/KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
2. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)/SAWCZAK Mi這sz (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)/ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)/GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. WIEJSKI Karol (KS Start Nowy S帷z)/MARCOLL Maksym (KS Start Nowy S帷z)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)/SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)/MÓΘA Krzysztof (KS Start Nowy S帷z)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)/MARTYKA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
9.-16. KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)/PAJORSKI Kacper (UKS Gryf Gdów)

Kadeci - gra podwójna mieszana:
1. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)/SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
2. SAWCZAK Mi這sz (KS Bronowianka Kraków)/SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)/GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)/KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)/TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)/KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)/KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
9.-16. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)/WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)

Nieklasyfikowani:
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

25-27.09 [Krak闚] IMP Niepe軟osprawnych
25-27.09 [Go趾owice G鏎ne] JordaNova 2020
27.09 [Szczytniki] II Dru篡nowy Turniej
11.10 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚

Zg這szenia

IMW Junior闚 K M
IMW Kadet闚 K M
IMW M這dzik闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Skrzat闚 K M