Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedzia貫k, 14 wrzesie 2020
Wyniki Mi璠zywojew鏚zkich Mistrzostw M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 13 wrze郾ia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Mi璠zywojewódzkie Mistrzostwa M這dzików w tenisie sto這wym. W turnieju m這dziczek zwyci篹y豉 Milena Gaj (UKS Gryf Gdów), za w turnieju m這dzików najlepszy okaza si Dawid Jadam (PKS Kolping Jaros豉w). W turnieju gier podwójnych triumfowali Kinga Hawro (Politechnika Rzeszów) i Julia Wiktor (ATS Bingo Ropczyce) w kategorii m這dziczek oraz Dawid Jadam i Szymon Flaumenhaft (obydwoje PKS Kolping Jaros豉w) w kategorii m這dzików. W ko鎍owym rezultacie dru篡na z naszego województwa zwyci篹y豉 w stosunku 25,5:22,5.W zawodach wzi窸o 陰cznie 47 uczestników (23 dziewczynki i 24 ch這pców).

Do pobrania: wyniki m這dziczek i m這dzików.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. GAJ Milena (UKS GRYF Gdów) - 3 punkty
2. KUZIO Aleksandra (UKS ZARABIE My郵enice) - 2 punkty
3. HAWRO Kinga (POLITECHNIKA Rzeszów) - 2 punkty
4. KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund) - 1 punkt
5.-6. HADRY Matylda (KS BRONOWIANKA Kraków) - 1 punkt
MACIAΒK Natalia (PKS KOLPING Jaros豉w) - 1 punkt
7.-8. WIKTOR Julia (ATS BINGO Ropczyce) - 1 punkt
PIEKARCZYK Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków) - 1 punkt
9.-12. FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
LECH Maja (KS GORCE Nowy Targ)
BOCHENEK Kamila (PUKS ARKA 皻ownia)
PERZ Izabela (UKS GRYF Gdów)
13.-16. MILÓWKA Julia (MKS TARNOVIA Tarnów)
MAKAR Aleksandra (MLKS NURT Przemy郵)
MROCZKA Alicja (KS GORCE Nowy Targ)
PIETRUSZY垶KA Natasza (KS GORCE Nowy Targ)
17.-20. 名I﹗EK Maja (MKS TARNOVIA Tarnów)
SZUBA Magdalena (PUKS ARKA 皻ownia)
JAKUBCZYK Weronika (UKS ROKICIE Szczytniki)
SZEWCZYK Maria (MKS CENTRUM Kraków)
21.-24. KUNKA Aleksandra (UKS TORNADO Waksmund)
KONSTANTYN Kaja (MKS CENTRUM Kraków)
KOSTUCH Gabriela (UKS ROKICIE Szczytniki)

M這dzicy:
1. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w) - 3 punkty
2. TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce) - 2 punkty
3. FLAUMENHAFT Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w) - 2 punkty
4. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ) - 1 punkt
5.-6. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) - 1 punkt
SZURLEJ Kacper (KS GORCE Nowy Targ) - 1 punkt
7.-8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) - 1 punkt
PILCH Aleksander (UKS GRYF Gdów) - 1 punkt
9.-12. MRUGAx Jan (KS GORCE Nowy Targ)
KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
GNIADEK Piotr (KS GORCE Nowy Targ)
13.-16. PAJORSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)
名INIUCH Jakub (POLITECHNIKA Rzeszów)
ZIELI垶KI Alan (PKS KOLPING Jaros豉w)
KANOWNIK Kajetan (MOKSIR Czchów)
17.-20. GRABAS Robert (POLITECHNIKA Rzeszów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS GORCE Nowy Targ)
NYKIEL Piotr (UKS K襾A D瑿ica)
TURECKI Jakub (UKS GRYF Gdów)
21.-24. PIRÓG Pawe (SIEMACHA Kraków)
SIE堲O ㄆkasz (PUKS ARKA 皻ownia)
MARKIEWICZ Micha (SIEMACHA Kraków)
FORNAL Adrian (UKS MOSIR Dukla)

M這dziczki - gra podwójna:
1. HAWRO Kinga (POLITECHNIKA Rzeszów) - 1,5 punktu/WIKTOR Julia (ATS BINGO Ropczyce) - 1,5 punktu (3 punkty)
2. PERZ Izabela (UKS GRYF Gdów) - 1 punkt/GAJ Milena (UKS GRYF Gdów) - 1 punkt (2 punkty)
3. KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund) - 1 punkt/KUZIO Aleksandra (UKS ZARABIE My郵enice) - 1 punkt (2 punkty)
4. PIEKARCZYK Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków) - 0,5 punktu/FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki) - 0,5 punktu (1 punkt)
5.-8. MROCZKA Alicja (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu/PIETRUSZY垶KA Natasza (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu (1 punkt)
BOCHENEK Kamila (PUKS ARKA 皻ownia) - 0,5 punktu/SZUBA Magdalena (PUKS ARKA 皻ownia) - 0,5 punktu (1 punkt)
MACIAΒK Natalia (PKS KOLPING Jaros豉w) - 0,5 punktu/MAKAR Aleksandra (MLKS NURT Przemy郵) - 0,5 punktu (1 punkt)
LECH Maja (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu/KUNKA Aleksandra (UKS TORNADO Waksmund) - 0,5 punktu (1 punkt)
9.-16. 名I﹗EK Maja (MKS TARNOVIA Tarnów)/MILÓWKA Julia (MKS TARNOVIA Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (MKS CENTRUM Kraków)/SZEWCZYK Maria (MKS CENTRUM Kraków)
JAKUBCZYK Weronika (UKS ROKICIE Szczytniki)/KOSTUCH Gabriela (UKS ROKICIE Szczytniki)

M這dzicy - gra podwójna:
1. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w) - 1,5 punktu/FLAUMENHAFT Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w) - 1,5 punktu (3 punkty)
2. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ) - 1 punkt/SZURLEJ Kacper (KS GORCE Nowy Targ) - 1 punkt (2 punkty)
3. NYKIEL Piotr (UKS K襾A D瑿ica) - 1 punkt/TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce) - 1 punkt (2 punkty)
4. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) - 0,5 punktu/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) - 0,5 punktu (1 punkt)
5.-8. JACHYMIAK Krzysztof (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu/K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów) - 0,5 punktu (1 punkt)
KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu/MRUGAx Jan (KS GORCE Nowy Targ) - 0,5 punktu (1 punkt)
ZIELI垶KI Alan (PKS KOLPING Jaros豉w) - 0,5 punktu/KANOWNIK Kajetan (MOKSIR Czchów) - 0,5 punktu (1 punkt)
SIE堲O ㄆkasz (PUKS ARKA 皻ownia) - 0,5 punktu/FORNAL Adrian (UKS MOSIR Dukla) - 0,5 punktu (1 punkt)
9.-16. 名INIUCH Jakub (POLITECHNIKA Rzeszów)/GRABAS Robert (POLITECHNIKA Rzeszów)
PAJORSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)/TURECKI Jakub (UKS GRYF Gdów)
GNIADEK Piotr (KS GORCE Nowy Targ)/PILCH Aleksander (UKS GRYF Gdów)
MARKIEWICZ Micha (SIEMACHA Kraków)/PIRÓG Pawe (SIEMACHA Kraków)

Nieklasyfikowani:
SKIBA Emilia (Politechnika Rzeszów)

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( wtorek, 15 wrzesie 2020 )
 
dalej »

Najbli窺ze zawody

25-27.09 [Krak闚] IMP Niepe軟osprawnych
25-27.09 [Go趾owice G鏎ne] JordaNova 2020
27.09 [Szczytniki] II Dru篡nowy Turniej
11.10 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚

Zg這szenia

IMW Junior闚 K M
IMW Kadet闚 K M
IMW M這dzik闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Skrzat闚 K M