Skip to content
Start
Dodane przez: Andrzej Wojtas dnia poniedziałek, 08 lutego 2010
Wyniki III OTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

iii_otk_seniorw_krakw_5-7.02.2010_258.jpgW finale III Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym rozegranym w dniach 06-07.02.2010 w Krakowie w kategorii mężczyn zwyciężył rozstawiny z numerem 1. na liście Bartosz Such z LKS Pogoń Lębork, który pokonał Tomasza Lewndowskiego KU AZS Pol. Rzeszów 4:1 (7,3,-12,12,5).

Na miejscu 3.-4. sklasyfikowani zostali: Mateusz Gołębiowski (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) oraz rozstawiony z numerem 2. w turnieju Patryk Chojnowski - MLKS Ostródzianka Ostróda.

Najlepiej wśród mężczyzn z naszego województwa wypadli:

5.-8. Jakub Perek oraz Krzysztof Kaczmarek (obaj PKS Opoka Trzebinia)

W turnieju kobiet po zaciętym pojedynku w finale zwyciężyła Xu Jie (nr 1. na liście startowej) z GLKS Nadarzyn, która pokonała Agatę Pastor z KU AZS AJD Częstochowa 4:3 (8,6,-10,-12,-9.5,8).

Miejsce 3.-4. zajęły: Monika Pietkiewicz (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) oraz Natalia Partyka (SKTS Sochaczew).

Najlepsze zawodniczki z Małopolski reprezentowały klub KS Bronowianka Krakówi i zajęły:
5.-8. Antonina Szymańska, 13.-16. Renata Gumula oraz 23.-24. Milena Feliks-Regulska (miejsce 40. na liście startowej).

Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów oraz sponsorom: Almar Kraków, Centrum Rekreacji Kraków oraz Hotel Olimpia Kraków za ufundowanie nagód i pucharów dla najlepszych zawodników.

Zmieniony ( czwartek, 11 lutego 2010 )

wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

20.04 10:00 [Czchów] IMW Kadetów
21.04 10:00 [Kraków (CSiR Politechniki - Czyżyny)] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
21.04 10:00 [Wiśniowa] IMW Juniorów
28.04 10:00 [Olkusz] Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa
28.04 10:00 [Olkusz] DMW Młodzików
28.04 10:00 [Olkusz] DMW Kadetów