Skip to content
Start
Dodane przez: Andrzej Wojtas dnia niedziela, 12 września 2010
Gościnny Kraków PDF Drukuj E-mail

Hala Sportowa KS Bronowianki Kraków była w niedzielę 12.09.2010 areną zmagań najlepszych w Małopolsce seniorek i seniorów w tensie stołowym. Gospodarze byli bardzo gościnni, gdyż w kategorii seniorek zwyciężyła Paulina Krużel - KS Gorce Nowy Targ zaś w seniorach najlepszym okazał się Bogusław Koszyk PKS Opoka Trzebinia awansując tym samym na zawody OTK do Nowej Rudy 2-3.10.2010.Pozostałe miejsca zdobyły na podium w większości zawodniczki KS Bronowianki Kraków oraz zawodnicy KS Gorce Nowy Targ i KS Spektrum Słopnice.

Awans na zawody ogólnopolskie wywalczyły sobie wcześniej z listy krajowej zawodniczki: Antonina Szymańska,Marta Piłka, Renata Gumula (wszyskie KS Bronowianka) oraz Tomicki Jarosław, Perek Jakub (Opoka Trzebinia).

Zawody zorganizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1-4 otrzymali puchary oraz za miejsca 1-3 nagrody ufundowane przez KOZTS. W zawodach wzięło udział 83 zawodników i zawodniczek z terenu naszego województwa.

Knyszewska Paulina

Na zdjęciach powyżej - dekoracja seniorów i seniorek, finał mężczyzn oraz zawodniczki po meczu finałowym.

Zmieniony ( poniedziałek, 13 września 2010 )