Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia niedziela, 24 luty 2013
Magdalena Górowska i Rafał Utylski wygrali 81. IMW PDF Drukuj E-mail

W dniu 24 lutego 2013 roku w hali sportowej KS Bronowianka Kraków odbyły się 81. Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym.

Do pobrania wyniki:
turniej gry mieszanej,
turniej gry podwójnej kobiet,
turniej gry podwójnej mężczyzn,
turniej gry pojedynczej kobiet,
turniej gry pojedynczej mężczyzn.

Kolejność pierwszych czwórek i zdjęcia z turnieju:

gra pojedyncza seniorek
1. GÓROWSKA Magdalena (KS BRONOWIANKA Kraków)
2. URBAŃCZYK Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
3.-4. GALUS Katarzyna (LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów)
KRUŻEL Paulina (UKS ROKICIE Szczytniki)

gra pojedyncza seniorów
1. UTYLSKI Rafał (TKS OPOKA Trzebinia)
2. LUBAŚ Sebastian (TKS OPOKA Trzebinia)
3.-4. PODSIADŁO Maciej (ULKS LACHOWICE Lachowice)
PIETRASZKO Łukasz (ULKS LACHOWICE Lachowice)

gra podwójna seniorek
1. GÓROWSKA Magdalena/BEJSKA Agata (obie KS BRONOWIANKA Kraków)
2. GALUS Katarzyna (LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów)/KRUŻEL Paulina (UKS ROKICIE Szczytniki)
3.-4. KŁAPUT Natalia/URBAŃCZYK Anna (obie KS BRONOWIANKA Kraków)
PYTEL Sara/ŚLIWA Alicja (obie KS BRONOWIANKA Kraków)

gra podwójna seniorów
1. KLAG Tomasz/LUBAŚ Sebastian (obaj TKS OPOKA Trzebinia)
2. PODSIADŁO Maciej/PIETRASZKO Łukasz (obaj ULKS LACHOWICE Lachowice)
3.-4. KLOCEK Tomasz/WĄSIK Marcin (obaj KS GORCE Nowy Targ)
UTYLSKI Rafał (TKS OPOKA Trzebinia)/JANIK Tomasz (KS PODWAWELSKI Kraków)

gra mieszana
1. UTYLSKI Rafał (TKS OPOKA Trzebinia)/GÓROWSKA Magdalena (KS BRONOWIANKA Kraków)
2. LUBAŚ Sebastian (TKS OPOKA Trzebinia)/KRUŻEL Paulina (UKS ROKICIE Szczytniki)
3.-4. KLAG Tomasz (TKS OPOKA Trzebinia)/KOWALCZYK Paulina (NIESTOW.)
GIZA Bartosz/URBAŃCZYK Anna (oboje KS BRONOWIANKA Kraków)
















Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

25.02 Pierzchów Mistrzostwa Gminy Amatorów
04.03 Kraków DMW Młodzików
04.03 Kraków EWMPM
11.03 Nowy Targ III WTK Kadetów
17.03 Kraków III WTK Żaków
18.03 Kraków IMW Młodzików
24.03 Żabno Grand Prix
25.03 Gdów III WTK Skrzatów
25.03 Gdów I Grand Prix
15.04 Kraków DMW Kadetów

Zgłoszenia

IMW K M
III WTK Juniorów K M
EWMMP K M
EWIMP K  

pozycjonowanie