Dodane przez: Paweł Murzewski dnia niedziela, 20 listopad 2016
Aleksandra Falarz i Jan Kaczor wygrali II WTK Seniorów

W dniu 20 listopada 2016 roku w Krakowie rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów z udziałem 60 uczestników (17 seniorek i 43 seniorów). W zawodach zwyciężyli Aleksandra Falarz (KS Bronowianka Kraków) i Jan Kaczor (KS Podwawelski Kraków). Limit do startu w II Grand Prix Polski Seniorów (Zawiercie, 16-18 grudnia 2016) posiada Agnieszka Maluszczak.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa seniorek i seniorów po II WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. FALARZ Aleksandra (KS Bronowianka Kraków)
2. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
3. GALUS Katarzyna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
4. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
5. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
6. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
7. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
8. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
13.-16. GACH Klaudia (KS Gorce Nowy Targ)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
17.-20. CHYL Kinga (UKS Płomień Limanowa)

Seniorzy:
1. KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)
2. CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
3. LIS Daniel (UKS Olesno)
4. OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
5. BIAŁCZYK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
6. TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
7. GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
8. KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
GŁĄB Damian (AS Progres Kraków)
NOSAL Mirosław (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
13.-16. PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
17.-24. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
CELARY Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
ZALEWSKI Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
WĄSIK Marcin (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. TABOR Marcin (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
ŻUROWSKI Dariusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
RESZKA Jakub (AS Progres Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
PIETRZAK Antoni (UKS Orkan SP 5 Nowy Targ)
WIERZBIŃSKI Marcin (AS Progres Kraków)
BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków)
33.-40. MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
BAŃBOR Andrzej (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
BIEŃCZYCKI Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
41.-48. LEWICKI Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
GADAWSKI Adrian (KS Podwawelski Kraków)
WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków)
OLESIAK Grzegorz (UKS Płomień Limanowa)

Niesklasyfikowani:
KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)
BOCHENEK Mariusz (KS Podwawelski Kraków)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)
MICHALCZYK Jakub (UKS PłomieńLimanowa)
ROZUM Dawid (UKS Płomień Limanowa)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.