Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia piątek, 09 luty 2018
Wyniki II WTK Weteranów
Logo KOZTS

W sobotę 3 lutego w Mędrzechowie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Weteranów w tenisie stołowym.
Organizatorami turnieju byli:
- Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
- Tarnowski Związek Tenisa Stołowego
- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- LZS Mędrzechów - sekcja tenisa stołowego
- Urząd Gminy Mędrzechów

Pełna kolejność we wszystkich kategoriach:

Kategoria 40-49 lat:
1. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
2. Szczepański Andrzej - LZS Mędrzechów
3. Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
4. Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
5. Pietrzak Krzysztof - Dobrzanka Dobra
6. Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
7. Florek Sławomir - UKS Villa Verde Olesno
8. Mazurek Paweł - Tarnów
9. Błąkała Leszek - TG Sokół Brzesko

Kategoria 50-59 lat:
1. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2. Maciuszek Wiesław - KS Start Nowy Sącz
3. Borkowski Marek - KS Start Nowy Sącz
4. Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko
5. Sobczak Krzysztof - KS Spektrum Słopnice
6. Woliński Andrzej - LZS Mędrzechów
7. Woliński Zenon - LZS Mędrzechów
8. Motyka Tadeusz - UKS Villa Verde Olesno
9. Glanowski Waldemar - Ikar Mierzęcice
10. Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
11. Michalec Kazimierz - LKS Binarowa
12. Jasielski Marek - LUKS Skrzyszów
13. Rusek Andrzej - LZS Mędrzechów
14. Dabrowa Bolesław - powiat brzeski
15. Czupryna Andrzej - LZS Mędrzechów
16. Pasieczny Jan - MKS KSOS Kraków
17. Piękosz Wacław - TG Sokół Brzesko
18. Cieśla Henryk - powiat gorlicki

Kategoria 60-64 lat:
1. Opioła Tomasz - LZS Mędrzechów
2. Miśkowiec Jerzy - Dobrzanka Dobra
3. Michałowski Włodzimierz - LKS Wisła Rząska
4. Szmyd Zygmunt - LUKS Skrzyszów

Kategoria 65-69 lat:
1. Kania Jan - LUKS Skrzyszów
2. Pyzik Stanisław - UKS Królewski Biecz

Kategoria 70-74 lat:
1. Wąsek Józef - powiat rzeszowski
2. Koniuch Jan - powiat rzeszowski
3. Opiela Bronisław - UKS Królewski Biecz
4. Krzywak Stanisław - UKS SP Nr 1 Tarnów
5. Libuszowski Janusz - Biecz

Kategoria 75-79 lat:
1. Styrna Stanisław - LKS Vocovia Wokowice
2. Worek Jan - powiat rzeszowski
3. Pelczar Wacław - Biecz

Kategoria 80 i starsi:
1. Karaś Jan - powiat tarnowski