Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 11 luty 2018
Dominika Wo這wiec i ㄆkasz Nadolski zdobyli tytu造 Mistrz闚 Wojew鏚ztwa

W dniu 11 lutego 2018 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano 86. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Ma這polskiego Seniorek i Seniorów w tenisie sto這wym. W zawodach zwyci篹yli: Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Kraków) - gra pojedyncza kobiet, ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno) - gra pojedyncza m篹czyzn, Alicja 奸iwa oraz Karolina P瘯 (obydwie KS Bronowianka Kraków) - gra podwójna kobiet, Daniel Lis oraz Rafa Tatarczuch (obydwoje UKS Olesno) - gra podwójna m篹czyzn, Dominika Wo這wiec oraz Szymon Ko這dziej (obydwoje KS Bronowianka Kraków) - gra podwójna mieszana.

Awans na 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski (Raszków, 2-4 marca 2018 r.) uzyskali: ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno) oraz Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa). W rozgrywanych wcze郾iej eliminacjach wojewódzkich w鈔ód kobiet awans wywalczy造 Alicja κbek i Alicja 奸iwa (obie KS Bronowianka Kraków). Limit do startu w 86. IMP posiadaj Marta Sm皻ek, Angelika Janik, Joanna Kiedrowska, Dominika Wo這wiec i Karolina P瘯.

Do pobrania: wyniki i punktacja kobiet, m篹czyzn.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. SM邛EK Marta (KS Bronowianka Kraków)
KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
P艼 Karolina (KS Bronowianka Kraków)
印IWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. KOZIO Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
17.-24. KOSMAL Kinga (UKS P這mie Limanowa)

Seniorzy:
1. NADOLSKI ㄆkasz (UKS Olesno)
2. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
3.-4. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
BIAzZYK ㄆkasz (KS Podwawelski Kraków)
9.-12. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
LIS Daniel (UKS Olesno)
OBROCHTA Pawe (KS Spektrum S這pnice)
13.-16. FLAUMENHAFT Jacek (LUKS Skrzyszów)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)
PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
17.-24. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)
KIERO垶KI Adam (UKS Olesno)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
MATUSIAK ㄆkasz (KS Spektrum S這pnice)
RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Kraków)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
KLUZEK S豉womir (KS Podwawelski Kraków)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
33.-36. KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
37.-40. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)

Seniorki - gra podwójna:
1. 印IWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)/P艼 Karolina (KS Bronowianka Kraków)
2. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)/SM邛EK Marta (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)/KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Kraków)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)/ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy - gra podwójna:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)/TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
2. BIAzZYK ㄆkasz (KS Podwawelski Kraków)/CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
3.-4. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
KIERO垶KI Adam (UKS Olesno)/OBROCHTA Pawe (KS Spektrum S這pnice)
5.-8. FLAUMENHAFT Jacek (LUKS Skrzyszów)/GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)/PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)/KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)/KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
9.-16. MATUSIAK ㄆkasz (KS Spektrum S這pnice)/BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Kraków)/PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)/GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)/KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
KLUZEK S豉womir (KS Podwawelski Kraków)/RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)/MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)/STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Kraków)

Seniorzy - gra podwójna mieszana:
1. KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)/WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Kraków)/SM邛EK Marta (KS Bronowianka Kraków)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)/P艼 Karolina (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)/ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
9.-16. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)/印IWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)/CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)/KOSMAL Kinga (UKS P這mie Limanowa)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)/KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.