Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 15 kwiecień 2018
Wyniki EW do IMP - Żacy, Kadeci i Juniorzy
Logo KOZTS

W dniu 15 kwietnia 2018 roku w Krakowie rozegrano Eliminacje Wojewódzkie do Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków, Kadetek i Kadetów oraz Juniorek i Juniorów z udziałem łącznie 63 uczestników. Awans do Mistrzostw Polski w poszczególnych kategorach uzyskali: Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice), Milena Gaj (UKS Rokicie Szczytniki), Franciszek Zaniewski (KS Gorce Nowy Targ), Patryk Wcisło (MKS Skawa Wadowice) - wśród żaków, Julia Domiter (UKS Płomień Limanowa), Natalia Mensfeld (KS Gorce Nowy Targ), Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice), Kamil Wodniak (LKS Piotrowice) - wśród kadetów, Wojciech Górecki (KS Bronowianka Kraków), Anna Zając (KS Bronowianka Kraków), Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzyszów), Bartosz Królikowski (KS Gorce Nowy Targ) - wśród juniorów.

Do pobrania: wyniki żaczek, żaków, kadetek, kadetów, juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
3. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
4. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
5.-8. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

Żacy:
1. ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
2. WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
3. FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
4. JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
9.-16. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
SKRZYPIEC Patryk (MKS Skawa Wadowice)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)

Nieklasyfikowani:
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)

Kadetki:
1. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
2. MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
3. MALARCZYK Martyna (UKS Rokicie Szczytniki)
4. ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. ZABAWA Martyna (MKS Tarnovia Tarnów)
OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)
STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)

Kadeci:
1. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
2. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GALA Bartłomiej (Siemacha Kraków)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
9.-16. PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)

Nieklasyfikowani:
WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS Rokicie Szczytniki)

Juniorki:
1. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
2. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
3. GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
4. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
5.-8. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
NIZIOŁEK Karolina (MKS Tarnovia Tarnów)

Juniorzy:
1. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
2. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
3. PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
4. PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
5.-8. BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
9.-16. ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)

Nieklasyfikowani:
KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.