Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia środa, 09 maj 2018
Wyniki III WTK Weteranów
Logo KOZTS

W niedzielę 29 kwietnia 2018 roku w Tarnowie w hali SP nr 1 odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Weteranów w tenisie stołowym. Sędzią głównym zawodów był Pan Stanisław Dąbroś.
Organizatorami turnieju byli:
- Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
- Tarnowski Związek Tenisa Stołowego
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie

Pełna kolejność we wszystkich kategoriach oraz zdjęcia z dekoracji:

Kategoria: 40-49
1. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
2. Szajnik Jacek - Jawor Jawornik Polski
3. Kolodczejczyk Piotr - Burza Rogi
4. Szczepański Andrzej - LZS Mędrzechów
5. Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
6. Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
7. Karaś Dariusz - Burza Rogi
8. Kusiak Paweł
9.-10.Pietrzak Krzysztof - Dobrzanka Dobra
Iwankiewicz Walerij - Tarnów
11.-12. Furtak Krzysztof - LZS Mędrzechów
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
13.-14. Wach Ireneusz - Tarnów
FlorekSławomir - UKS Villa Verde Olesno
15.-16. Prokop Jacek - Rzeszów
Mazurek Paweł - Tarnów
17. Sadko Marek - Żabno

Kategoria: 50-59
1. PushkarovKonstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2. HaduchMariusz - Burza Rogi
3. DróżdżJarosław - Rzeszów
4. Wilk Jacek - UKS SP 1 Leżajsk
5. Woliński Zenon - LZS Mędrzechów
6. Borkowski Marek - KS Start Nowy Sącz
7. Bulzak Jan - Świniarsko
8. Jasielski Franciszek - LUKS Skrzyszów
9.-10. Sobczak Krzysztof - KS Spektrum Słopnice
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
11.-12. Kieś Dorota - Rzeszów
Jasielski Marek - LUKS Skrzyszów
13. Murias Stanisław - Rzeszów
14. Czupryna Andrzej - LZS Mędrzechów
15. Klocek Krzysztof - Rzeszów

Kategoria: 60-64
1. Opioła Tomasz - LZS Mędrzechów
2. Miśkowiec Jerzy - Dobrzanka Dobra
3. Michałowski Włodzimierz - Wisła Rząska
4. Stawarz Janusz - Tarnów
5. Urbanik Wiesław - UKS SP 1 Leżajsk
6. Para Eligiusz - LUKS Skrzyszów
7. Szmyd Zygmunt - LUKS Skrzyszów
8. Kocoł Piotr - Tarnów
9. Cieśla Henryk - Gor

Kategoria: 65-69
1. Kania Jan - LUKS Skrzyszów
2. Pyzik Stanisław - UKS Królewski Biecz

Kategoria: 70-74
1. Wąsek Józef - KU AZS Rzeszów
2. Koniuch Jan - Rzeszów
3. Krzywak Stanisław - UKS SP Nr 1 Tarnów
4. Opiela Bronisław - UKS Królewski Biecz
5. Libuszowski Janusz - Biecz

Kategoria: 75-79
1. Worek Jan - Rzeszów
2. Pelczar Wacław - Biecz

Kategoria: 80 i starsi
1. Bator Emil - Rzeszów
2. Karaś Jan - Tarnów

Kategoria: Kobiety
1. Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
2. Kieś Dorota - Rzeszów