Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 06 styczeń 2019
Ilona Sztwiertnia i Bartosz Sułkowski zwyciężyli w III WTK Seniorów

W dniu 6 stycznia 2019 r. w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało łącznie 91 zawodników (16 kobiet i 75 mężczyzn). W turnieju seniorek zwyciężyła Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków), natomiast wśród seniorów najlepszy okazał się Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
4. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
5. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
7. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
8. JANUŚ Karolina (LKS Piotrowice)
9.-12. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
JANUŚ Weronika (LKS Piotrowice)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
2. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
3. OSIKA Sławomir (KS Podwawelski Kraków)
4. MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
5. MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
6. JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
7. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
8. MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
9.-12. LIS Daniel (UKS Olesno)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
17.-24. BOLEK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
WOJDYŁA Dominik (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
NALEPA Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
KIEROŃSKI Adam (UKS Olesno)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
PIĄSTKA Michał (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
25.-32. SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
DĄBROWSKI Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
TOMSIA Sławomir (LKS Kłos Olkusz)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
PIETRZAK Antoni (ULKS Lachowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
33.-48. KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOWALSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
BRUZDA Rafał (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
49.-64. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Gryf Gdów)
KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
PIETRAŃCZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
65.-80. ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
MUDYNA Tomasz (LKS Kłos Olkusz)
CHOCHÓŁ Paweł (LKS Kłos Olkusz)
PARTYKA Ryszard (PKS Porta Kraków)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
NOSEK Robert (LKS Polonia Wilczkowice)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
NOWICKI Marek (PKS Porta Kraków)
81.-96. KRUPA Cezary (LKS Piotrowice)
ZIELIŃSKI Andrzej (LKS Polonia Wilczkowice)

Nieklasyfikowani:
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
CHYC Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
PALACZ Mirosław (MKS Skawa Wadowice)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
OLCZAK Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS Wisła Rząska)
KUTYŁA Dawid (PKS Porta Kraków)
JANISZEWSKI Kamil (UKS Olesno)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.