Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 26 styczeń 2020
Oliwia Wątor i Miłosz Sawczak zwyciężyli podczas III WTK Juniorów

W dniu 26 stycznia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało łącznie 66 uczestników (20 dziewcząt i 46 chłopców). W zawodach zwyciężyła Oliwia Wątor (KS Bronowianka Kraków), pokonując w finale Natalię Gajewską (także KS Bronowianka Kraków). W finale juniorów najlepszy okazał się Miłosz Sawczak (KS Bronowianka Kraków), przed Łukaszem Knagą (również KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
2. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
4. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
5. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
6. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
7. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
8. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. CIEŚLIK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
HADRYŚ Matylda (KS Bronowianka Kraków)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
13.-16. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
17.-20. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
21.-24. PIĘKOSZ Natalia (TG Sokół Brzesko)

Juniorzy:
1. SAWCZAK Miłosz (KS Bronowianka Kraków)
2. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
3. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
4. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
5. KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
6. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
7. BODNAR Michał (KS Podwawelski Kraków)
8. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
9.-12. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KOŁEK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
13.-16. PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
PIEKARCZYK Michał (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
KUĆ Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
25.-32. PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
33.-40. DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
WOJAS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
NOWAK Dawid (TG Sokół Brzesko)
KWIECIŃSKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
MAŃTURZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)
JAWORSKI Jeremi (niestowarzyszony)
41.-48. PUT Maciej (TG Sokół Brzesko)
WĄS Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokół Żabno)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
49.-56. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
DONIEC Krzysztof (MKS KSOS Kraków)

Nieklasyfikowani:
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
BRZEZIŃSKI Piotr (LKS Kłos Olkusz)
BULIŃSKI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
PŁAWIŃSKI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
ZBYLUT Patryk (UKS Jordan Zakliczyn)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.