W dniach 08-11 października 2020 roku w
Gliwicach rozgrywano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i
Juniorów. Brąz w singlu wywalczyła Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ).
Srebro w deblu zdobyła Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków) grająca w
parze Dominiką Gilewską z KS Nadarzyn. W turnieju drużynowym juniorek na
najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Bronowianki Kraków w składzie Ilona
Sztwiertnia, Anna Zając, Natalia Gąsior, Natalia Gajewska.
Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa w poszczególnych konkurencjach:
Juniorki:
3.-4. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
5.-8. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
9.-16. ZAJĄC Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
17.-24. GAJEWSKA Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
33.-48. GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
49.-64. MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)
DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Juniorki - gra podwójna:
2. GILEWSKA Dominika (KS Nadarzyn)/SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
5.-8. GAJEWSKA Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)/OSUCH Aleksandra (AUKS TREFL Zamość)
ZAJĄC Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)/STACHNIAK Martyna (POLITECHNIKA Rzeszów)
9.-16. JARKOWSKA Aleksandra (KU AZS PWSIP Łomża)/KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)/TROCHIMIUK Katarzyna (BOGORIA Grodzisk Maz.)
17.-32. SOKOŁOWSKA Gabriela (ZKS Zielona Góra)/GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
GAŁKA Zuzanna (GOKIS Kąty Wrocławskie)/DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Juniorzy:
17.-24. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
33.-48. BOGACZ Wojeciech (KS BRONOWIANKA Kraków)
Juniorzy - gra podwójna:
9.-16. SPOREK Szymon (UKS MOSIR Dukla)/KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
17.32. BOGACZ Wojeciech (KS BRONOWIANKA Kraków)/ALOT Maksymilian (MRKS Gdańsk)
Gra podwójna mieszana:
5.-8. CHŁODNICKI Piotr (ZKS Zielona Góra)/ZAJĄC Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
MICHALSKI Piotr (UKS DOJLIDY Białystok)/KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
9.-16. KOLASA Szymon (POLITECHNIKA Rzeszów)/SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
CHMIELOWSKI Jakub (KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne)/GAJEWSKA Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
17.-32. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)/KAŁUŻNY Laura (JKTS Jastrzębie-Zdrój)
DZIUBA Patryk (POLITECHNIKA Rzeszów)GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
33.-64. BOGACZ Wojciech (KS BRONOWIANKA Kraków)/MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)
ZAWADZKI Konrad (GORZOVIA Gorzów Wlkp.)/DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Juniorki - gra drużynowa:
3.-4. KS BRONOWIANKA Kraków (SZTWIERTNIA Ilona, ZAJĄC Anna, GAJEWSKA Natalia, GĄSIOR Natalia)
7.-12. KS GORCE Nowy Targ (KOWALCZYK Zuzanna, MAŁYSIAK Kamila)
Juniorzy - gra drużynowa:
15.-20. KS PODWAWELSKI Kraków (GóRECKI Wojciech, BODNAR Michał, GALA Bartłomiej, WĄS Bartłomiej)
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Źródło foto: PZTS
Więcej zdjęć:
Zdjęcia z zawodów
|