Skip to content
Start
Dodane przez: Andrzej Wojtas dnia niedziela, 28 marca 2010
A. Janik najlepsza w Polsce! PDF Drukuj E-mail

W rozgrywanych w dniach 27-28.03.2010 w Gdańsku finałach Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowgo o puchar PZTS i PS doskonale wypadła Angelika Janik z OSKiR Podwawelski Kraków, która wywalczyła 1 miejsce w kraju. Bardzo dobre miejsce zajęła także Kinga Kosmal miejsce 6 z KS Spektrum Słopnice oraz 8 miejsce Sara Pytel LKS Olimpia Bucze.

W kategori żaków miejsce 4 zdobył Krzysztof Kapik z OSKiR Podwawelski. Dalsze miejsca zajęli 21-24 Daniel Lis UKS Olesno oraz 34 m. Krzysztof Petka OSKiR Podwawelskie.

Na zdjęciu : dekoracja najlepszych żaczek na zawodach wojewódzkich w Kożmicach Wielkich.

Na zdjęciu poniżej : Angelika Janik najlepsza w Polsce zawodniczka w kategorii żaczek.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz klubom uzyskanych wyników sportowych i bardzo dobrej pracy z młodzieżą w tej najmłodszej kategorii wiekowej.

Zmieniony ( poniedziałek, 29 marca 2010 )