Dzisiaj w Krakowie zakończył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego "X Memoriał Jana Błaszczaka". W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Jakub Kosowski (open mężczyzn), Antonina Szymańska (open kobiet) i Jolanta Szatko-Nowak (amatorska). Wyniki finałów i pojedynków o 3. miejsca:
kategoria open mężczyzn
finał KOSZYK Bogusław-KOSOWSKI Jakub 0:4 (9:11, 7:11, 4:11, 7:11)
o 3. miejsce MENG Zhen-DANIEL Artur 2:3 (10:12, 11:8, 11:6, 8:11, 10:12)
kategoria open kobiet
finał SZYMAŃSKA Antonina-GóROWSKA Magdalena 4:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:8, 11:13, 11:8, 12:10)
o 3. miejsce ZHAO Xia-GALUS Katarzyna 3:0 (11:2, 11:9, 11:9)
kategoria amatorska
finał KOŁOS Arkadiusz-SZATKO-NOWAK Jolanta 1:4 (2:11, 7:11, 13:11, 6:11, 4:11)
o 3. miejsce ZĘBALA Mateusz-KACZOREK Marek 1:3 (11:13, 11:9, 5:11, 8:11)
młodzicy
finał KOŁOS Arkadiusz-ZĘBALA Mateusz 1:3
o 3. miejsce WIŚNIEWSKI Karol-KUTAJ Maksymilian 3:1
młodziczki
finał JANIK Angelika-DANAJ Natalia 3:0
o 3. miejsce PIETRZAK Agnieszka-MIELNICKA Weronika 0:3
weterani 40-49 lat
finał UHLAR Radim-ŚWIRK Robert 0:3
o 3. miejsce SKALDA Jacek-ŚLAZYK Paweł 3:2
weterani 50-64 lata
finał KACZOREK Marek-WOLNY Michał - zwycięstwo KACZOREK
weterani od 65 lat
finał ŁABĘDŹ Tadeusz-MRYC Henryk - zwycięstwo MRYC
Kolejność najlepszych ósemek oraz zdjęcia:
kategoria open mężczyzn
1. KOSOWSKI Jakub
2. KOSZYK Bogusław
3. DANIEL Artur
4. MENG Zhen
5. WIŚNIEWSKI Tomasz
NOWOKUŃSKI Jacek
RASHED Hasan
KWODAWSKI Bartosz
kategoria open kobiet
1. SZYMAŃSKA Antonina
2. GÓROWSKA Magdalena
3. ZHAO Xia
4. GALUS Katarzyna
5. DUDZIŃSKA Daria
SMĘTEK Marta
JABŁOŃSKA Kinga
FALARZ Aleksandra
kategoria amatorska
1. SZATKO-NOWAK Jolanta
2. KOŁOS Arkadiusz
3. KACZOREK Marek
4. ZĘBALA Mateusz
5. RATYŃSKI Wojciech
WÓJTOWICZ Wojciech
UHLAR Radim
RYGIEL Wiesław
Kolejność najlepszych czwórek w kategoriach dodatkowych:
młodzicy
1. ZĘBALA Mateusz
2. KOŁOS Arkadiusz
3. WIŚNIEWSKI Karol
4. KUTAJ Maksymilian
młodziczki
1. JANIK Angelika
2. DANAJ Natalia
3. MIELNICKA Weronika
4. PIETRZAK Agnieszka
weterani 40-49 lat
1. ŚWIRK Robert
2. UHLAR Radim
3. SKALDA Jacek
4. ŚLAZYK Paweł
weterani 50-64 lata
1. KACZOREK Marek
2. WOLNY Michał
3. RATYŃSKI Wojciech
RYGIEL Wiesław
weterani od 65 lat
1. MRYC Henryk
2. ŁABĘDŹ Tadeusz
3. KWODAWSKI Marian
HNYDA Adam
Do pobrania: końcowe wyniki wszystkich kategorii.
|