Skip to content
Start arrow Kącik sędziowski
Kącik sędziowski
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 21 maj 2019
Zapraszamy na kurs sędziowski w Tarnowie PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Komisja Sędziowska KOZTS informuje, że kurs dla kandydatów na sędziego tenisa stołowego odbędzie się dnia 01.06.2019 r. (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie, ul. Reymonta 30 (nieopodal Dworca Kolejowego i Autobusowego). Rozpoczęcie kursu nastąpi o godz. 9.30, egzamin testowy ok. godz. 14.00, a przewidywane zakończenie ok. godz. 15.00.

Koszt kursu - 90 zł (dla młodzieży uczącej się - 75 zł). Uczestników kursu uprzejmie prosimy zabranie ze sobą na kurs 1 zdjęcia do legitymacji sędziowskiej. Zgłoszenia przyjmuje sędzia klasy międzynarodowej - kol. Stanisław Dąbroś, tel. 511-019-030.

Do pobrania: ramowy program kursu, przepisy gry w tenisa stołowego, podręcznik dla sędziów.

 
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 02 październik 2017
Zapraszamy sędziów na spotkanie szkoleniowo-integracyjne PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Zapraszamy wszystkich aktywnych sędziów tenisa stołowego (posiądających opłaconę licencję w KOZTS na sezon 2017/2018, będzie można uregulować na miejscu) na spotkanie szkoleniowo-integracyjne z poczestunkiem, na którym omawiane będą m. in. zmiany i nowości w przepisach.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia środa, 18 styczeń 2017
Zapraszamy na zebranie sędziów PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Zapraszamy wszystkich aktywnych sędziów tenisa stołowego (opłacona licencja na sezon 2016/2017, można uregulować na miejscu) na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Sędziów KOZTS, na którym m. in. wybierzemy kandydatów do Komisji Sędziowskiej KOZTS (do zatwierdzenia przez Zarząd zgodnie z par. 28 statutu KOZTS) oraz 3 delegatów na wybory Kolegium Sędziów PZTS.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 19 wrzesień 2016
Kurs sędziowski w Krakowie PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Komisja Sędziowska KOZTS zaprasza wszystkich chętnych kandydatów na sędziów tenisa stołowego do udziału w kursie w Krakowie w Klubie Sportowym Bronowianka (ul. Zarzecze 124A, pokój 106) w dniach 29-30 września 2016 roku (czwartek-piątek).

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 16 kwiecień 2015
Kurs sędziowski w Dobczycach PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Komisja Sędziowska Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w niedzielę 12 kwietnia 2015 zorganizowała w Dobczycach kurs dla kandydatów na sędziów tenisa stołowego, do którego zgłosiło się 19 osób z całego województwa małopolskiego, a także osoby z Katowic i Kielc.

Zajęcia były podzielone na kilka bloków tematycznych i zakończyły się egzaminem, który pozytywnie zaliczyli wszyscy uczestnicy, a co za tym idzie otrzymali oni legitymacje sędziowskie i dołączyli do grona sędziów tenisa stołowego. Całość przygotowali i poprowadzili sędziowie klasy międzynarodowej Jacek Wilk oraz Rafał Zlezarczyk. Nowym sędziom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 10