Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 31 marca 2015
Wyniki turnieju MTKKF Wiosna 2015 PDF Drukuj E-mail
Logo MTKKF

W dniu 21 marca 2015 roku w hali KS Bronowianka przy w Krakowie odbył się turniej z cyklu Grand Prix Małopolskiego TKKF pod nazwą Wiosna 2015. Łącznie w grach pojedynczych i deblowych udział wzięło 86 uczestników, w tym 15 pań, z terenu całej Małopolski.

Zawody rozegrano w grach indywidualnych kobiet i mężczyzn w kategoriach: do lat 10, 11-15 lat, 16-59 lat oraz 60 lat i więcej oraz w grach deblowych open. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
1. Wśród dziewcząt do lat 10 zwyciężyła Anna Kopacka, przed Julią Bruzda (obie KS Bronowianka) i Oliwią Piwowarczyk ze Staniątek.
2. W grupie dziewcząt 11-15 lat zwyciężyła Anna Zając (Bronowianka), przed Klaudią Karczmarczyk z Tarnowa, Julią Stasiowską z AS Progres i Joanną Piątek z Charsznicy.
3. W kategorii pań zwyciężyła Elżbieta Pieczarkowska (Kraków), a miejsce drugie zajęła Iza Włodarz z MKS Spartakus Niepołomice.
4. Wśród chłopców do lat 10 zwyciężył Kacper Turecki z UKS Rokicie Szczytniki, przed Wojciechem Busiem z KS Bronowianka, Jeremim Jaworskim z Krakowa i Szymonem Ucherskim (Strumienne).
5. W grupie chłopców 11-15 lat zwyciężył Wojciech Bogacz z MKS KSOS, przed Pawłem Kopackim i Franciszkiem Kusiakiem (obaj KS Bronowianka) oraz Tymoteuszem Jagielskim z AS Progres.
6. Wśród mężczyzn w wieku 16-59 lat zwyciężył Mariusz Bochenek (KS Podwawelski), przed Wiesławem Ryglem (Kraków), Mirosławem Kiełbowiczem i Marcinem Chodackim (obaj KS Bronowianka).
7. W grupie mężczyzn 60 lat i więcej zwyciężył Marek Wróblewski (MKS KSOS), przed Tadeuszem Szopą (TKKF Delfin), Henrykiem Mrycem (Rząska) i Sławomirem Bzowym (Kraków).
8. W grach deblowych open zwyciężyła para: Dominik Wojdyła/Wojciech Bogacz, miejsce drugie zajął debel Tadeusz Szopa/Mateusz Mrózek, trzecie Jakub Glanowski/Waldemar Glanowski, a czwarte: Anna Zając/Joanna Piątek.

Najlepsi zawodnicy w każdej z kategorii i grup wiekowych, w grach indywidualnych i deblowych, otrzymali pamiątkowe statuetki, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali napoje tonizujące, ufundowane przez fundację ROCAL, a zawodnicy do lat 15 słodycze.

Stronę organizacyjną i sędziowską turnieju zapewnili Władysław Łopatka ? sędzia główny i Józef Mierzwa ? prowadzący zawody. Nad całością imprezy osobiście pieczę sprawował prezes Małopolskiego TKKF Leszek Tytko, który dokonał otwarcia turnieju i wręczał nagrody oraz wyróżnienia najlepszym zawodniczkom i zawodnikom.

Turniej przeprowadzono przy wsparciu Województwa Małopolskiego i Gminy Kraków.

Uwaga! Zarząd Wojewódzki Małopolskiego TKKF przypomina, że w dniu 26 kwietnia 2015 roku, w małej hali sportowej KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124A odbędą się XXIII Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w tenisie stołowym. Szczegółowy Regulamin Mistrzostw jest dostępny na stronie internetowej Małopolskiego TKKF - www.tkkf.com.