Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia środa, 22 styczeń 2020
Komunikat 01/2020 - EWIMP 19/20 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE (KOBIET) DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W SEZONIE 2019/2020

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie zawodniczki uprawnionej do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski (z powodu braku limitów uprawniony zawodnik będzie wyłoniony podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa).

3. Termin i miejsce
Data: 26 stycznia 2020 (niedziela)
Miejsce: Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)

4. Harmonogram
09:00-09:45 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach prawo gry ma 16 zawodniczek posiadających licencją zawodniczą PZTS na podstawie listy rankingowej po III serii WTK/GPP, poza posiadającymi prawo gry w IMP. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do piątku poprzedzającego zawody (numer rachunku w zakładce Organizacja KOZTS). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Wykaz zawodników posiadających prawo gry w IMP bez gry w eliminacjach wojewódzkich (limit) dostępny w rankingach na stronie internetowej KOZTS oraz na stronie internetowej PZTS.

6. System zawodów
Zawody przeprowadzone zostaną systemem bezpośredniej eliminacji z meczem o 3. miejsce. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po III WTK/GPP w sezonie 2018/2019 w kategorii seniorek.

7. Nagrody
Za miejsce I statuetka, za miejsca I-IV dyplomy.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 15 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

II WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M