Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 01 luty 2020
Komunikat 02/2020 - 88. IMW PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

88. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie Mistrzów Województwa w grze pojedynczej kobiet, grze pojedynczej mężczyzn, grze podwójnej kobiet, grze podwójnej mężczyzn i grze podwójnej mieszanej.
Wyłonienie zawodnika uprawnionego do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski (zawodniczka zostanie wyłoniona w oddzielnych eliminacjach).

3. Termin i miejsce
Data: 16 lutego 2020 (niedziela)
Miejsce: Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
Prawo gry mają 48 zawodniczki i 48 zawodników na podstawie listy rankingowej do IMW (utworzonej na podstawie WLR oraz rozgrywek ligowych). W razie występowania wolnych miejsc uzupełnianie będzie następować ze zgłoszonych z kolejnych pozycji.
Obowiązuje zgłoszenie wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS (również od razu mogą się zgłaszać rezerwowi) albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do czwartku poprzedzającego zawody (numer rachunku w zakładce Organizacja KOZTS). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.

Lista do IMW: kobiety, mężczyźni.

6. System zawodów
We wszystkich konkurencjach zawody rozegrane zostaną systemem bezpośredniej eliminacji. W grze pojedynczej dodatkowe mecze o miejsca w przedziałach. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa do IMW 2019/2020.

7. Nagrody
Za miejsca: I puchary, I-IV medale, I-VIII dyplomy w grzej pojedynczej / I-IV dyplomy w grze podwójnej i podwójnej mieszanej.
Dodatkowo nagrody finansowe za miejsca w turnieju gry pojedynczej. Pula nagród finansowych wynosi 3350 zł. Za I miejsce wśród kobiet nagroda w wysokości 500 zł, za I miejsce wśród mężczyzn 1000 zł.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 40 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

II WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M