Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 19 wrzesień 2020
Matylda Hadryś i Wiktor Klag Mistrzami Województwa Młodzików PDF Drukuj E-mail

W dniu 19 września 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików. Mistrzami Województwa zostali Matylda Hadryś (KS Bronowianka Kraków) oraz Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju gier podwójnych złote medale wywalczyli Iwona Kolasa (UKS Tornado Waksmund) w parze z Matyldą Hadryś (KS Bronowianka Kraków) oraz Grzegorz Bajer w parze z Jakubem Nowakiem (obydwoje TKKF Dobczyce).

Do pobrania: wyniki młodziczek i młodzików.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. HADRYŚ Matylda (KS Bronowianka Kraków)
2. KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
3.-4. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
5. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
6. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
7. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
8. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-12. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
MILóWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
KONSTANTYN Kaja (MKS Centrum Kraków)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-20. GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)

Młodzicy:
1. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
2. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
5. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
6. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
7. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
8. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
13.-16. MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
RACHFAŁ Maciej (TG Sokół Brzesko)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
17.-24. SIKOŃ Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
PIESZCZEK Bartosz (MKS Centrum Kraków)
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
PIRóG Paweł (Siemacha Kraków)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
MIERNIK Jan (UKS Gryf Gdów)
25.-32. RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
KRAS Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
GAJ Krystian (UKS Rokicie Szczytniki)
BULIŃSKI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
33.-40. GĄSIOROWSKI Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BOBAK Mikołaj (KTS Victoria Spytkowice)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa)
WIATER Jakub SMS (Solne Miasto Wieliczka)
OLEKSA Kacper SMS (Solne Miasto Wieliczka)
UBIK Jarosław (UKS Płomień Limanowa)
41.-48. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
KULIS Ignacy (Siemacha Kraków)
PIECH Jan (MOKSiR Czchów)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PŁAWIŃSKI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
WIĘCKOWSKI Jakub (CKiS Skawina)

Młodziczki - gra podwójna:
1. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)/HADRYŚ Matylda (KS Bronowianka Kraków)
2. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)/GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
3.-4. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)/KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)/MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)/GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)/JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)/KONSTANTYN Kaja (MKS Centrum Kraków)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)/MILóWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)

Młodzicy - gra podwójna:
1. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)/NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)/SZURLEJ Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)/PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)/MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)/PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)/KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
SIKOŃ Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)/NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)/MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
9.-16. KRAS Nikodem (UKS Jordan Zakliczyn)/TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)/RACHFAŁ Maciej (TG Sokół Brzesko)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)/MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
BULIŃSKI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)/SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)/PIRóG Paweł (Siemacha Kraków)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)/PIESZCZEK Bartosz (MKS Centrum Kraków)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)/GAJ Krystian (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-32. PŁAWIŃSKI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)/GĄSIOROWSKI Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)/KULIS Ignacy (Siemacha Kraków)
WIATER Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)/OLEKSA Kacper (SMS Solne Miasto Wieliczka)
WIĘCKOWSKI Jakub (CKiS Skawina)/KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa)/DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
PIECH Jan (MOKSiR Czchów)/UBIK Jarosław (UKS Płomień Limanowa)

Nieklasyfikowani:
KOWALSKA Emilia (Siemacha Kraków)
FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS Jordan Zakliczyn)
OCHALIK Konrad (Siemacha Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

24.10 [Gdów] Turniej Dzieci i Młodzieży
25.10 [Gdów] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzchów] Drużynowy Turniej
07.11 [Kraków] I WTK Kadetów
08.11 [Kraków] I WTK Seniorów
14.11 [Kraków] I WTK Młodzików
15.11 [Kraków] I WTK Juniorów
21-22.11 [Kraków] 3. GPP Niepełnosprawnych
27-29.11 [Kraków] 1. GPP Kadetów
12.12 [Kraków] I WTK Żaków