Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 20 wrzesie 2020
Ilona Sztwiertnia i Wojciech Bogacz Mistrzami Wojew鏚ztwa Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 20 wrze郾ia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Juniorek i Junior闚. Mistrzami Wojew鏚ztwa zostali Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Krak闚) oraz Wojciech Bogacz (KS Bronowianka Krak闚). W turnieju gier podw鎩nych triumfowali Ilona Sztwiertnia w parze z Ann Zaj帷 (obydwie KS Bronowianka Krak闚) oraz Dawid Kosmal w parze z Bartoszem Su趾owskim (obydwoje UKS P這mie Limanowa). W turnieju gier mieszanych z這te medale wywalczyli Natalia Gajewska (KS Bronowianka Krak闚) i Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa).

Do pobrania: wyniki juniorek i junior闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Krak闚)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Krak闚)
ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
5. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Krak闚)
6. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
7. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
8. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
9.-10. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)

Juniorzy:
1. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)
2. KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Krak闚)
3.-4. KOΒK Maciej (KS Bronowianka Krak闚)
KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
5. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
6. WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
7. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Krak闚)
8. SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
9.-12. PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS Centrum Krak闚)
RESZKA Jakub (Siemacha Krak闚)
GALA Bart這miej (KS Podwawelski Krak闚)
13.-16. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy S帷z)
PUT Maciej (TG Sok馧 Brzesko)
BODNAR Micha (KS Podwawelski Krak闚)
PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
17.-20. WOJAS Bart這miej (MKS Centrum Krak闚)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
PI艼OSZ Jakub (TG Sok馧 Brzesko)
D、EK Micha (MKS Centrum Krak闚)
21.-24. DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Krak闚)
NOWAK Dawid (TG Sok馧 Brzesko)
DIETRICH Aleksander (MKS Centrum Krak闚)
25.-28. IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)
W﹖ Bart這miej (KS Podwawelski Krak闚)

Juniorki - gra podw鎩na:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Krak闚)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)/DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Krak闚)/GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Krak闚)

Juniorzy - gra podw鎩na:
1. KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)/SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
2. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)/KOΒK Maciej (KS Bronowianka Krak闚)
3.-4. PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)/WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)/TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy S帷z)
5.-8. WOJAS Bart這miej (MKS Centrum Krak闚)/DIETRICH Aleksander (MKS Centrum Krak闚)
BODNAR Micha (KS Podwawelski Krak闚)/GALA Bart這miej (KS Podwawelski Krak闚)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Krak闚)/KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Krak闚)
RESZKA Jakub (Siemacha Krak闚)/SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
9.-16. J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)/IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)
D、EK Micha (MKS Centrum Krak闚)/DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Krak闚)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS Centrum Krak闚)/W﹖ Bart這miej (KS Podwawelski Krak闚)
NOWAK Dawid (TG Sok馧 Brzesko)/PUT Maciej (TG Sok馧 Brzesko)

Juniorzy - gra podw鎩na mieszana:
1. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Krak闚)/SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
2. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Krak闚)/KOΒK Maciej (KS Bronowianka Krak闚)
3.-4. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)/KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
SZTWIERTNIA Ilona KS (Bronowianka Krak闚)/BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)
5.-8. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)/SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Krak闚)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Krak闚)/MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)/WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)

Nieklasyfikowani:
KORNA Bart這miej (Jordan Zakliczyn)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚