Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedzia貫k, 21 wrzesie 2020
Emilia 安i徠ek i Jakub Turecki Mistrzami Wojew鏚ztwa Skrzat闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 20 wrze郾ia 2020 roku w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Skrzatek i Skrzat闚 w tenisie sto這wym. Mistrzami Wojew鏚ztwa zostali Emilia 安i徠ek (MKS Tarnovia Tarn闚) i Jakub Turecki (UKS Gryf Gd闚). W turnieju gier podw鎩nych z這te medale wywalczyli Nikola Obal (LUKS Skrzysz闚) w parze z Emili 安i徠ek (MKS Tarnovia Tarn闚), natomiast w鈔鏚 skrzat闚 najlepsi okazali si Jakub Turecki i Miko豉j Pilch (obydwoje UKS Gryf Gd闚).

Do pobrania: wyniki skrzatek i skrzat闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Skrzatki:
1. 名I﹗EK Emilia (MKS Tarnovia Tarn闚)
2. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. OBAL Nikola (LUKS Skrzysz闚)
MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
5. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado嗆 Gorlice)
6. SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
7. KAΣ涉 Patrycja (GOK Charsznica)
8. WO昧IAK Dorota (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-10. UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Krak闚)
HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czch闚)

Skrzaci:
1. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gd闚)
2. PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
5. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
6. MA印ANKA Sebastian (KS Gorce Nowy Targ)
7. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czch闚)
8. MARDUx Micha (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. STOCZEK B豉瞠j (CKiS Skawina)
KONRAD Stopi雟ki (LUKS Skrzysz闚)
11.-12. KOΜS Filip (UKS Rokicie Szczytniki)
BRZ艼 Krystian (MOKSiR Czch闚)
13.-14. RUCI垶KI Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
HETMA哸ZYK Wiktor (SMS Solne Miasto Wieliczka)
15.-16. WIATER Micha (SMS Solne Miasto Wieliczka)

Skrzatki - gra podw鎩na:
1. OBAL Nikola (LUKS Skrzysz闚)/名I﹗EK Emilia (MKS Tarnovia Tarn闚)
2. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)/UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Krak闚)
3.-4. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado嗆 Gorlice)/HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czch闚)
MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)/SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
5.-8. WO昧IAK Dorota (UKS Rokicie Szczytniki)/KAΣ涉 Patrycja (GOK Charsznica)

Skrzaci - gra podw鎩na:
1. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gd闚)/PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gd闚)
2. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czch闚)/KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
3.-4. MA印ANKA Sebastian (KS Gorce Nowy Targ)/MARDUx Micha (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
5.-8. STOCZEK B豉瞠j (CKiS Skawina)/KOΜS Filip (UKS Rokicie Szczytniki)
WIATER Micha (SMS Solne Miasto Wieliczka)/HETMA哸ZYK Wiktor (SMS Solne Miasto Wieliczka)

Nieklasyfikowani:
KAMISI垶KA Amalia (UKS Gryf Gd闚)
KOSTUCH Laura (UKS Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
dalej »

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚