Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia pi徠ek, 25 wrzesie 2020
IMPN: pi徠ek PDF Drukuj E-mail

Zako鎍zy si pierwszy dzie zmaga podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Niepe軟osprawnych oraz Indywidualnych Mistrzostw Polski Niepe軟osprawnych U-23 w tenisie sto這wym. Z這te medale U-23 wywalczyli Dorota MITUTA (Kobiety, U-23, klasa 6-10, ZSR START Zielona G鏎a), Maksym CHUDZICKI (M篹czy幡i, U-23, klasa 6-7, KS BRONOWIANKA Krak闚), Igor MISZTAL (M篹czy幡i, U-23, klasa 8-10, ZSR START Zielona G鏎a), Piotr DOBRZY垶KI (M篹czy幡i, U-23, klasa 11, START Gorz闚 Wlkp.).

Ponadto w turnieju gry podw鎩nej kobiet w klasie 10 zwyci篹y造 Katarzyna MARSZA (IKS AWF Warszawa) i Dorota MITUTA (ZSR START Zielona G鏎a). W turnieju gier mieszanych w klasie 5 triumfowali Ryszard PAPIS (KSN START Warszawa) w parze z Mariann SZYCHOWSK (IKS AWF Warszawa), za w klasie 11 Dorota NOWACKA (UKS JOLA Krak闚) w parze z Markiem CHYBI垶KIM (START Gorz闚 Wlkp.).

Rozgrywki:
Kobiety U-23 gra pojedyncza - klasa 6-10
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 6-7
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 8-10
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 11
Kobiety gra pojedyncza - klasa 4-5
Kobiety gra pojedyncza - klasa 6
Kobiety gra pojedyncza - klasa 7-8
Kobiety gra pojedyncza - klasa 9-10
Kobiety gra pojedyncza - klasa 11
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 1-2
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 3
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 4
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 5
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 6
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 7
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 8
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 9
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 10
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 11
Kobiety gra podw鎩na - klasa 10
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 2-5
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 6-10
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 11
Gra podw鎩na mieszana - klasa 5
Gra podw鎩na mieszana - klasa 6-10
Gra podw鎩na mieszana - klasa 11

Zdj璚ia z pi徠ku:

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( pi徠ek, 25 wrzesie 2020 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚