Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 27 wrzesie 2020
IMPN: niedziela PDF Drukuj E-mail

W dniach 25-27 wrze郾ia 2020 roku w hali krakowskiej Bronowianki odbywa造 si Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepe軟osprawnych i Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepe軟osprawnych U-23. W ostatnim dniu zako鎍zono zmaganiach w grach singlowych i deblowych. Organizatorami imprezy byli Polski Zwi您ek Tenisa Sto這wego, Krakowski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego oraz KS Bronowianka Krak闚. Partnerami zawod闚 byli: Ministerstwo Sportu, Pa雟twowy Fundusz Rehabilitacji Os鏏 Niepe軟osprawnych.

Z這tymi medalistami w singlu zostali Dorota Mituta (Start Zielona G鏎a, U23, K6-10), Maksym Chudzicki (Bronowianka Krak闚, U23, K6-7), Igor Misztal (Start Zielona G鏎a, U23, K8-10), Piotr Dobrzy雟ki (Start Gorz闚 Wlkp., U23, K11), Iwona Piekarska (Start Bia造stok, K4-5), Katarzyna Marsza (IKS AWF Warszawa, K6), Dajana Jastrz瑿ska (Start Skierniewice, K7-8), Karolina P瘯 (Bronowianka Krak闚, K9-10), Krystyna ㄊsiak (Dziesi徠ka Nowa S鏊, K11), Rafa Czuper (PSSON START Bia造stok, K1-2), Mariusz Czerwi雟ki (Start Radom, K3), Krzysztof 砰趾a (IKS Jezioro Tarnobrzeg, K4), S豉womir Przybysz (Start Skierniewice, K5), S豉womir Brak (SSN Start 鏚, K6), Micha Deigsler (Start Skierniewice, K7), Marcin Skrzynecki (Start Zielona G鏎a, K8), Pawe Konstantyn (IKS AWF Warszawa, K9), Igor Misztal (Start Zielona G鏎a, K10), Damian Fira (Start Gorz闚 Wlkp., K11).

W turniejach gier podw鎩nych najlepsze okza造 si pary Dorota Mituta (Start Zielona G鏎a)/Katarzyna Marsza (IKS AWF Warszawa) - K10, Krzysztof 砰趾a (IKS Jezioro Tarnobrzeg)/Rafa Lis (Szansa-Start Gda雟k) - K2-5, Piotr Grudzie (Start Zielona G鏎a)/Igor Misztal (Start Zielona G鏎a) - K7-10, Marek Chybi雟ki (Start Gorz闚 Wlkp.)/Damian Fira (Start Gorz闚 Wlkp) - K11.

Pierwsze miejsca w zawodach gier podw鎩nych mieszanych zaj瘭i Ryszard Papis (Start Bia造stok)/Iwona Piekarska (Start Bia造stok) - K5, Maksym Chudzicki (KS Bronowianka Krak闚)/Karolina P瘯 (KS Bronowianka Krak闚) - K6-10, Marek Chybi雟ki (Start Gorz闚 Wlkp.)/Dorota Nowacka (UKS Jola Krak闚) - K11.

Komplet wynik闚:
Kobiety U-23 gra pojedyncza - klasa 6-10
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 6-7
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 8-10
M篹czy幡i U-23 gra pojedyncza - klasa 11
Kobiety gra pojedyncza - klasa 4-5
Kobiety gra pojedyncza - klasa 6
Kobiety gra pojedyncza - klasa 7-8
Kobiety gra pojedyncza - klasa 9-10
Kobiety gra pojedyncza - klasa 11
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 1-2
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 3
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 4
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 5
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 6
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 7
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 8
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 9
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 10
M篹czy幡i gra pojedyncza - klasa 11
Kobiety gra podw鎩na - klasa 10
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 2-5
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 6-10
M篹czy幡i gra podw鎩na - klasa 11
Gra podw鎩na mieszana - klasa 5
Gra podw鎩na mieszana - klasa 6-10
Gra podw鎩na mieszana - klasa 11

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

Zdj璚ia z niedzieli:

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚