Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia 鈔oda, 07 pa寮ziernik 2020
Ma這polska z br您em - wyniki Mistrzostw Polski M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniach 02-04 pa寮ziernika 2020 roku w Kro郾ie odby造 si Indywidualne i Dru篡nowe Mistrzostwa Polski M這dziczek i M這dzik闚 w tenisie sto這wym. W turnieju singlowym br您owy medal zdoby Kacper Szurlej (KS Gorce Nowy Targ). W deblu na najni窺zym stopniu podium stan瘭i Wiktor Klag i Kacper Szurlej (obydwoje KS Gorce Nowy Targ), za w zmaganiach dru篡nowych r闚nie trzecie miejsce i br您owe medale wywalczyli zawodnicy Gorc闚 Nowy Targ graj帷y w sk豉dzie Wiktor Klag, Kacper Szurlej oraz Micha Kowalczyk.

Miejsca wszystkich zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa w poszczeg鏊nych konkurencjach:

M這dziczki:
5.-8. HADRY Matylda (KS BRONOWIANKA Krak闚)
17.-24. PIEKARCZYK Zuzanna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)
25.-32. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
PERZ Izabela (UKS GRYF Gd闚)
33.-48. GAJ Milena (UKS GRYF Gd闚)
KUZIO Aleksandra (UKS ZARABIE My郵enice)
49.-64. FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)

M這dzicy:
3.-4. SZURLEJ Kacper (KS GORCE Nowy Targ)
5.-8. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
9.-16. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
25.-32. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
33.-48. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
49.-64. GNIADEK Piotr (KS GORCE Nowy Targ)

M這dziczki - gra podw鎩na:
5.-8. MIRECKA Milena (BOGORIA Grodzisk Maz.)/HADRY Matylda (KS BRONOWIANKA Krak闚)
9.-16. KUZIO Aleksandra (UKS ZARABIE My郵enice)/BEZAK Zuzanna (CKIS Skawina)
OSI垶KA Oliwia (CHROBRY Mi璠zyzdroje)/KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)
17.-30. PIEKARCZYK Zuzanna (KS BRONOWIANKA Krak闚)/FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
GAJ Milena (UKS GRYF Gd闚)/PERZ Izabela (UKS GRYF Gd闚)

M這dzicy - gra podw鎩na:
3.-4. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)/SZURLEJ Kacper (KS GORCE Nowy Targ)
5.-8. SAKOWICZ Mateusz (KS SP贉NIA Warszawa)/MRUGAx Jan (KS GORCE Nowy Targ)
9.-16. KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)/GNIADEK Piotr (KS GORCE Nowy Targ)
17.-30. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)

M這dziczki - gra dru篡nowa:
5.-8. UKS GRYF Gd闚 (GAJ Milena, PERZ Izabela)
KS BRONOWIANKA Krak闚 (HADRY Matylda, PIEKARCZYK Zuzanna)

M這dzicy - gra dru篡nowa:
3.-4. KS GORCE Nowy Targ (KLAG Wiktor, SZURLEJ Kacper, KOWALCZYK Micha)
9.-16. TKKF Dobczyce (NOWAK Jakub, BAJER Grzegorz)

Foto - PZTS oraz KS Gorce Nowy Targ

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚