Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 15 listopad 2020
Faustyna Cie郵ik i Wojciech Bogacz najlepsi podczas I WTK Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 15 listopada 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów. Najlepsz juniork okaza豉 si Faustyna Cie郵ik (KS Bronowianka Kraków). Drugie miejsce zaj窸a Kamila Ma造siak (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie wywalczy豉 Oliwia W徠or (KS Bronowianka Kraków). W鈔ód juniorów triumfowa Wojciech Bogacz (KS Bronowianka Kraków), pokonuj帷 w finale Macieja Ko趾a (KS Bronowianka Kraków). Na najni窺zym stopniu podium stan掖 ㄆkasz Knaga (KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
2. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
4. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
5. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
6. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
7. BARTKIEWICZ Julia (KS Bronowianka Kraków)
8. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
9.-12. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
KUZIO Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. SMOLE Julita (MKS Tarnovia Tarnów)
涉ROWSKA Sonia (LKS Orze Wojnarowa)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
21.-24. PUT Gabriela (TG Sokó Brzesko)
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)

Juniorzy:
1. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
2. KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
3. KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
4. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
5. SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
6. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
7. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
8. WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
9.-12. PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
STOCHEL Adam (MKS Centrum Kraków)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
WOJAS Bart這miej (MKS Centrum Kraków)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
17.-24. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
WI吉IEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
KORNA Bart這miej (UKS P這mie Limanowa)
BUJACZ Miko豉j (KS Podwawelski Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
SIKO Mateusz (MOKSiR Czchów)
25.-32. BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów)
MARTYKA Bart這miej (UKS Jordan Zakliczyn)
OSTROWSKI Artur (MKS Tarnovia Tarnów)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
33.-40. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
W﹖ Bart這miej (KS Podwawelski Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
FRANCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
RACHFA Maciej (TG Sokó Brzesko)
PUT Maciej (TG Sokó Brzesko)
41.-48. NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
KROKOS Bart這miej (MKS Centrum Kraków)
IWANIEC Bart這miej (KS Start Nowy S帷z)
MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gdów)
DIETRICH Aleksander (MKS Centrum Kraków)
SIKO Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
CHORNYI Yehor (SMS Solne Miasto Wieliczka)
49.-56. NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków)
57.-64. SYKTUS Jan (UKS P這mie Limanowa)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
PxWI垶KI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BULI垶KI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)

Nieklasyfikowani:
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( niedziela, 15 listopad 2020 )
 
dalej »

Najbli窺ze zawody

05.12 09:00 [Bronowianka] Jesie '20 MTKKF
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚
13.12 [Krak闚] II WTK Senior闚
19.12 [Bronowianka] FW GP MTKKF '20
20.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego

Zg這szenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M