Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 15 listopad 2020
Faustyna Cieślik i Wojciech Bogacz najlepsi podczas I WTK Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 15 listopada 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów. Najlepszą juniorką okazała się Faustyna Cieślik (KS Bronowianka Kraków). Drugie miejsce zajęła Kamila Małysiak (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie wywalczyła Oliwia Wątor (KS Bronowianka Kraków). Wśród juniorów triumfował Wojciech Bogacz (KS Bronowianka Kraków), pokonując w finale Macieja Kołka (KS Bronowianka Kraków). Na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. CIEŚLIK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
2. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
4. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
5. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
6. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
7. BARTKIEWICZ Julia (KS Bronowianka Kraków)
8. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
9.-12. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
KUZIO Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
MILóWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. SMOLEŃ Julita (MKS Tarnovia Tarnów)
ŻAROWSKA Sonia (LKS Orzeł Wojnarowa)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
21.-24. PUT Gabriela (TG Sokół Brzesko)
MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)

Juniorzy:
1. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
2. KOŁEK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
3. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
4. KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
5. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
6. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
7. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
8. WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
9.-12. PIEKARCZYK Michał (MKS Skawa Wadowice)
STOCHEL Adam (MKS Centrum Kraków)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
WOJAS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
17.-24. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Płomień Limanowa)
BUJACZ Mikołaj (KS Podwawelski Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów)
25.-32. BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów)
MARTYKA Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
OSTROWSKI Artur (MKS Tarnovia Tarnów)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
33.-40. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
WĄS Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
FRANCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
RACHFAŁ Maciej (TG Sokół Brzesko)
PUT Maciej (TG Sokół Brzesko)
41.-48. NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
KROKOS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków)
IWANIEC Bartłomiej (KS Start Nowy Sącz)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
DIETRICH Aleksander (MKS Centrum Kraków)
SIKOŃ Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
CHORNYI Yehor (SMS Solne Miasto Wieliczka)
49.-56. NOWAK Dawid (TG Sokół Brzesko)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
KARWASIŃSKI Szymon (UKS Gryf Gdów)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków)
57.-64. SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
PŁAWIŃSKI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BULIŃSKI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)

Nieklasyfikowani:
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( niedziela, 15 listopad 2020 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

EWIMP Kadetów K M
DMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Młodzików K M
EWIMP Młodzików K M
MMW K M