Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 13 grudzie 2020
Ilona Sztwiertnia i Daniel Lis wygrali II WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 13 grudnia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów. W turnieju seniorek triumfowa豉 Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków), przed Faustyn Cie郵ik (KS Bronowianka Kraków). Trzecie miejsce zaj窸a Oliwia W徠or (KS Bronowianka Kraków). Zmagania seniorów wygra Daniel Lis (UKS Olesno), pokonuj帷 w finale Dawida Kosmala (UKS P這mie Limanowa). Na trzecim miejscu zmagania zako鎍zy Krzysztof Marcinowski (UKS Olesno).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. CIE印IK Faustyna (KS Bronowianka Kraków)
3. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
4. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
5. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
6. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
7. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
8. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)
HOΑA Karolina (KS Bronowianka Kraków)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
17.-20. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
STUDNICKA Anna (KTS Victoria Spytkowice)
KUZIO Aleksandra (UKS Gryf Gdów)

Seniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
3. MARCINOWSKI Krzysztof (UKS Olesno)
4. KOΒK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
5. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
6. SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
7. GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
8. MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
9.-12. SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
MLECZKO Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
PIEGZA Adrian (niestowarzyszony)
KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. PI﹖TKA Micha (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
KUZIO Waldemar (UKS Zarabie My郵enice)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
17.-24. DUDZIAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
GAJDA Rafa (KS Podwawelski Kraków)
MLECZKO Rados豉w (LUKS Skrzyszów)
CHUDZICKI Maksym (KS Bronowianka Kraków)
GAIK Krystian (UKS P這mie Limanowa)
KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
25.-32. KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
BOLEK ㄆkasz (Siemacha Kraków)
OPYD Artur (KS Szczawa)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Micha (MKS Skawa Wadowice)
SOWA Bartosz (Siemacha Kraków)
33.-48. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
PUT Maciej (TG Sokó Brzesko)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie My郵enice)
KONSTANTYN Pawe (Siemacha Kraków)
KORNA Bart這miej (UKS P這mie Limanowa)
SZCZEPA垶KI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
GADAWSKI Adrian (KS Podwawelski Kraków)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
DIETRICH Aleksander (MKS Centrum Kraków)
HEΚECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
TWARÓG Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
49.-64. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
SALETNIK Jakub (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BULI垶KI Sebastian (SMS Solne Miasto Wieliczka)
STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS Wis豉 Rz御ka)
MARCHEWKA Artur (UKS Gryf Gdów)
49.-64. WOLANIN Piotr (LKS Victoria Nidek)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
PxWI垶KI Natan (SMS Solne Miasto Wieliczka)
MAGULSKI Damian (UKS Zarabie My郵enice)
PIETRZYK Marcin (KS Podwawelski Kraków)
ZIMNICKI Tomasz (UKS Gryf Gdów)
CHORNYI Yehor (SMS Solne Miasto Wieliczka)
49.-64. KURCZYNA ㄆkasz (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
65.-80. NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
FILEK Maciej (LKS Victoria Nidek)
REPTAK Grzegorz (LKS Wis豉 Rz御ka)
RACHFA Maciej (TG Sokó Brzesko)
TWARDY Sebastian (LKS Wis豉 Rz御ka)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
P犴ZEK Mateusz (MKS Centrum Kraków)

Nieklasyfikowani:
BARTKIEWICZ Julia (KS Bronowianka Kraków)
BㄐKAx Pawe (UKS P這mie Limanowa)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
ROZUM Dawid (UKS P這mie Limanowa)
CYRNEK Piotr (UKS Olesno)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
dalej »

Zg這szenia

II WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M